Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja a kéregetők...

Más is utálja a kéregetők (különösen az agresszívakat) nagy részét?

Figyelt kérdés

jún. 19. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván senki se szereti, ha random csövesek neki állnak vele agresszorkodni.


Engem egyszer egy csaj követett az autómig egy áruház parkolójában kiabálva káromkodva, mert nem adtam oda neki azt a műanyag vackot, amit pénz helyett raksz a bevásárlókocsiba. Nem hitte el, hogy nem pénz, és jött utánam, hogy a rák fogjon meg, meg hasonlók. Azért ment el, mert mikor beültem a kocsiba, mondtam neki, hogy vagy elhúz, vagy áthajtok rajta.

jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1 bar athajtottal volna,legalabb megdoglott volna
jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de ha erélyesen "NEM!"-et mond az ember, akkor többnyire abbahagyják a másik vegzálását.
jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utálni erős szó, de valóban nem kedvelem őket, és amennyire csak lehet, igyekszem őket elkerülni. Főleg, amikor egyedül sétálok. A szülővárosomban, illetve a megyeszékhelyen is többen vannak már, mint pár hónapja, és sajnos eléggé elkanászodtak, nagyon agresszívak is.

Lehet nem vagyok túl határozott, vagy ők olyan nyomulósak, de velük szemben nem igazán használ már a "nem!" :/ Úgy is jártam már, hogy egy követni kezdett, és csak akkor hagyott békén, amikor azt mondtam, hogy rendőrt hívok. És még engem hordott el mindennek..

jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fülhallgató, és mintha ott se lennének.

Nem utálom őket, zavaróak, de eleve nagyon gyors a sétatempóm, annyira még egy se volt kitartó, hogy huzamosabb ideig kövessen.

Engem mondjuk nem is az agresszív fajta tud felidegesíteni, mert nagyon határozottan tudok fellépni, hanem az, aki hatszor megáld, meg standupot tart. Rettenetesen felqr, hogy rabolja az időmet, az energiámat, és azt várja, hogy még én fizessek a végén? Ha állok egy vasútállomáson, vagy egy forgalmas téren várok valakit, és odajön valaki azzal, hogy van-e apróm, ha van, még adok is, ahogy szál cigit is, ha van (alkalmanként dohányzom), aki azzal jön oda, hogy ő piára gyűjt, annak volt már olyan, hogy mivel egy olyan barátomra vártam, aki úgyis mindig késik, megkérdeztem, mit inna, kért egy üveg bort és vettem neki. De amelyik elkezdi Ádámtól meg Évától mesélni, unokára, mindenre hivatkozva, annak már a második szó után közbevágok újabban a mondanivalójába, hogy nem fogok pénzt adni, aztán átkozzon el, leszarom.

Másik ilyen, mikor boltból kifele jövet kapnak el, hogy ezt, vagy azt kérnek. Ha befelé menet kérnék, akkor lehet, hogy megvenném. Fölösleges szarokat nem veszek, egyszemélyes háztartást viszek szóval mindig pont annyi kaját veszek, amennyire szükségem van, vagy amiből épp főzni tervezek, nem fogok belőle adni.

jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem az összeset, mert van aki kulturáltabban kér, és ért a "nem"-ből (múltkor pl. egy roma családnak vettem is, amikor összesen egy tejet, egy csomag kenyeret meg egy csomag párizsit kért az anya), de a többség iszonyatosan tapló módon kéreget... és egyre többen vannak a bunkók. Odamegy a bankautomatához, és nézi, ahogy kijön a pénz; ordít velem, amikor nem adok; nem hiszi el, hogy nincs nálam adott pillanatban készpénz (tényleg ritkán veszek fel); olyan helyeken sündörög, ahol nem illene (pl. be akarna jönni utánam a lépcsőházba, ahol lakom, meg színház előtt támad le embereket)...
jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5# nekem vette ki a fülhallgatót a fülemből egy öregasszony, majd rámordított, hogy nem értem, hogy buszjegyre kell?! Azt se tudtam, mi van, csak utána esett le, hogy koldul. Mikor mondtam, hogy nem tudok segíteni, belerúgott a táskámba.


Olyan is volt, hogy pont zenét váltott a telefonom, és a kis csendben hallottam meg, hogy egy cigánygyerek épp elhord mindenféle süketnéma r*bancnak, mert nem figyelek rá. Ő is koldult.

jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!