Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen agresszívak az...

Miért ilyen agresszívak az emberek?

Figyelt kérdés
Debrecenben a Virágkarneválon beszólogattak az embereknek hogy ne járkáljanak előttük. Egy percre megálltam egy 50 év körüli nő előtt,azt mondta,ha mire 3-ig számol nem megyek el előle kivág az úttestre. De magasabb volt mint én,látott. 153cm-es nő vagyok,tőlem mindenki magasabb volt.

2023. aug. 20. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a vérükbe
2023. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az komoly, hogy már nő vs. nő közt is megy a pankráció.

A fél ország idegbeteg. Csak azt lehet tenni, hogy valami frappáns válasszöveget visszanyomatni neki.

2023. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell idegbetegnek lenni, de én meg azt nem értem hogy miért nem veszik észre magukat sokan, pl miért kell beállni mások elé..
2023. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben kifejezetten sok az ordas tajtékparaszt, de egyébként az egész országra jellemző ez. A másikra nincsenek tekintettel észre se veszik, hogy más is van rajtuk kívül a világon, de még ez a kisebbik baj, a nagyobb az, hogy irgalmatlanul sutyerák és agresszív módon tudnak bármire is reagálni még akkor is ha normálisan próbálsz kommunikálni. Az ember inkább elkerüli ezeket messzire, csak egyre nehezebb, mert Debrecenben is csak nő a számuk, pedig itt alapból is sok suttyó volt.
2023. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!