Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nőnek...

Miért van az, hogy sok nőnek csak azok jelentik a női egyenjogúságot, amik ezáltal a javukra válnak, de az ezzel járó hátrányoknál (pl. ismerkedésnél kezdeményezés) szeretnek arra hivatkozni, hogy ők nők?

Figyelt kérdés

jún. 14. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

#9

Ezért vagyok a párommal már több, mint 11 éve, mert ő teljes mértékben megfelel az összes elvárásomnak.


"Az nem a férfiak problémája, hogy te csak a bunkó, arrogáns, agresszív hímekkel jössz össze!"

Most te magadról beszélsz?

jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"de az ezzel járó hátrányoknál (pl. ismerkedésnél kezdeményezés)"


Csak megsúgom Mucika, hogy a nők simán kezdeményeznek, ha vonzónak találnak egy férfit. Gondolom tudod, ez mit jelent.

jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Megint egy "miért van az", ami nem úgy van.
jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Most ki pontozott le engem? Valami nyomorék fa szi, vagy egy királykisasszony, aki minden pasitól elvárja, hogy gondolatolvasó legyen és sorba álljon előtte? (10)
jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
#14: feltételezem (tényleg csak feltételezés, mert nem olvasok a gondolataikban), összefüggésben van ez azzal a ténnyel, hogy nem a kérdésre válaszoltál.
jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy neked társadalmi szinten mihez van jogod nem ugyanaz, mint hogy mi tetszik párkeresésnél.


Annyit jelent, hogy egyforma értékesek vagyunk. Egyforma értékes az életünk, az időnk, a munkánk. Az, hogy mire izgulsz fel szexuálisan, ahhoz semmi köze nincs az egyenlőségnek.

jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

Én egy más szempontot hozok fel.

Egyetértek azzal,hogy szoktak nők is kezdeményezni a maguk módján.Tapasztaltam.

De én inkább azt vettem észre,hogy ez kor függő.

Fiatal csajok/pasik kevesebb eséllyel kezdeményeznek mert önbizalom álltalában 0.

Az idősebb korosztály szokott inkább.

Nők is.

De vissza térve,sztem vannak csajok akik túl árazzák magukat a hús piacon,és úgy gondolják,nekik nem kell csinálni semmit,majd mindent a pasi csináljon.

Hiszen ô szép!

Nem szép,csak nagyon ki volt nyalva a hátsója kis korban!

Ezért ők úgy gondolják huszon évesen is,hogy a sült galamb majd eléjük hullik.

És most jön az a rész,ahol a mérges feministák betámadhatnak ezért.

De én is úgy vettem észre,hogy ezen huszon évesek nagyrésze inkább nő mint pasi.Akik ezt csinálják.Sory.

jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
97%
Ez megint milyen kérdés? Az ismerkedésnél a kezdeményezés nem jog, hanem egy döntés, hogy én most ráírok Petikére/Annácskára vagy nem. Az meg már csak természetes, hogy nőként azért nők szeretünk maradni, mert ha férfi akarnék lenni, akkor azzá műtteteném magam. Az más kérdés, hogy emellett nyilván szeretnék a nők, hogy egy munkára egyenlő esélyeik legyenek, ugyanolyan fizut kapjanak, stb. Ez azért csak nem ördögtől való. Szélsőségek meg mindig vannak, meg lesznek is.
jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!