Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok nőnek...

Miért van az, hogy sok nőnek csak azok jelentik a női egyenjogúságot, amik ezáltal a javukra válnak, de az ezzel járó hátrányoknál (pl. ismerkedésnél kezdeményezés) szeretnek arra hivatkozni, hogy ők nők?

Figyelt kérdés

jún. 14. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A kezdeményezés nem jog, hanem lehetőség.
jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem érted. Attól, hogy vannak a nőknek jogai, még nem azt jelenti, hogy akkor 100%-ban mindent szeretnének. Szeretnének továbbra is bizonyos dolgokban olyan nők maradni, mint régen.

Nálam is alap, hogy a férfi kezdeményezzen. Egyébként pedig van jó pár nő, aki kezdeményez.

jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

ma 11:37


És fel tudod azt sorolni, hogy milyen dolgokban szeretnél nő maradni, és milyen dolgokban egyenjogú? Mert rohadtul nem értjük, hol a vonal.

jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Bírom hogy amikor a férfiak sorolják a problémákat amik kizárólag a férfiakat érintik, akkor az egész kifúj abban, hogy

1, nincs pna/nehezen jutnak pnához/nem kapják meg pont azt a pnát amit akarnak/a pnák nem vetik magukat a lábuk elé

2, nem sírhatnak, mert a sírás a gyenge, érzelmileg labilis nőkre jellemző, ők pedig nem akarnak ilyennek tűnni :'(


Hát nem tudom kérdező. A feministák már csak ilyen képmutatóak....

jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
#3 Szerintem a 11:37 férfi ;)
jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

#3, 5

1. Nő vagyok.

2. Mekkora IQ kell nektek ahhoz, hogy a kedvesség, figyelmesség, kezdeményezőkésség..stb. ezek meglegyenek bennetek? Hogy nőként kezeljétek a nőket? Illemről hallottatok már? Esetleg az udvarlásról, udvariasságról?

3. Elvárnátok, hogy egy nő a nehéz súlyok alatt szakadjon meg, vagy elveszitek tőle a nehéz pakkokat?

jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a szezont a fazonnal a jog nem ugyanaz mint a kötelesség. Joga van a nőknek is kezdeményezni, se a törvény nem bünteti se a tàrsadalom nem veti ki magából ha ilyet tesz.
jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"3. Elvárnátok, hogy egy nő a nehéz súlyok alatt szakadjon meg, vagy elveszitek tőle a nehéz pakkokat?"


Én felajánlom a segítséget, ha elutasítja, nyilván nem fogom kitépni a kezéből.

jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

6 - os: Az nem a férfiak problémája, hogy te csak a bunkó, arrogáns, agresszív hímekkel jössz össze!

Igenis, nagyon sok udvarias, rendes pasi van! Talán őket kéne észrevenned mondjuk...

jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

Én a mai napig sem értem, miért jó az egyes nőknek, hogy nem kezdeményeznek. Így mégis hogy akarnak valakivel összejönni? A pasik többsége gyáva az ilyesmihez.

Nő vagyok.

jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!