Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki online barátokat keresni?

Ciki online barátokat keresni?

Figyelt kérdés
Mostanában megfogyatkozott a baráti köröm és magányos vagyok. Ezért letöltöttem egy appot, hogy emberekkel beszélgessek csak így random. Nem társkeresőre gondolok, hanem rendes barátkeresőre.

jún. 13. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Viszont érdemes olyat keresni, aki nem lakik messze. Mármint, online is lehet dolgokat csinálni együtt, de azért még se olyan... szóval érdemes olyan távolságban keresni, akit ha nem is olyan gyakran, de azért megtudsz látogatni. Amúgy online is nehéz barátokat találni, nagyon gyakran olyanokkal kezd az ember beszélgetni online, akik elvileg barátokat keresnek, mégse tesznek bele semmi energiát a beszélgetésbe.
jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az előttem szólóval. Ha lehet, tényleg inkább olyannal ismerkedj, aki relatívan közel lakik hozzád, így személyesen is tudtok beszélgetni, találkozni, programokat szervezni.

Online sem könnyű barátokat keresni, találni, mert eleve sokan szívódnak fel beszélgetés közben, sokan nem tudják kellően fenntartani a beszélgetést, vagy épp, nem igazán igyekeznek hozzátenni bármit is. De még ezek mellett sem lehetetlen.

jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, sok barátomat internetről ismertem meg.
jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a távolság sem akadály, ha egy komoly barátságról van szó. Nekem van egy barátom, akit neten ismertem meg, több, mint 150 km-re lakik, mégis megoldjuk, hogy találkozzunk. Telefonon is, neten is rendszeresen beszélünk, mindig számíthatunk a másikra és támogatjuk egymást. Ha az éjszaka közepén hív, akkor is felveszem neki a telefont. A családtagjaimon kívül ezt kevés emberrel teszem meg.
jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi az app neve? Nekem is kéne.
jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Boo?
jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kellene ez az App...nagyon új életet kell kezdenem és sok új embert szeretnék megismerni.
jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az app neve jó lenne ha ide ki lenne írva. Sajnos nekem is nehéz az életben is, de neten is barátokat keresni.
jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Boo. Rendes emberek vannak ott
jún. 18. 21:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!