Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik felnőttként képesek ovis módon mások nevét direkt rosszul használni?

Figyelt kérdés
Például annó voltak akik a Márki-Zay Péter nevén gúnyolódtak, mostanában meg sokat látom, hogy pl. Azahriah nevét írják direkt rosszul. Függetlenül attól, hogy kedvelek e valakit vagy sem, szerintem ez nagyon dedós szint, és az illető csak magát járatja le vele. Ti mit gondoltok az ilyen emberekről? Szerintetek miért csinálják ezt? Ezzel próbálnak sértegetni?

jún. 11. 08:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10 hát, általános iskolás korban illett volna kinőni
jún. 11. 19:37
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
#11 Honnan tudod, hogy nem általánosba járok még?
jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmasnak találom, ahogy az előttem szólók is.
jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
#12 általánosba jársz? :)
jún. 12. 07:36
 15/23 Szolovjov ***** válasza:
18%
Márky-Gay rászolgált a gúnyolásra, mint bomlasztó, felforgató CIA ügynök.
jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Tatyó ***** válasza:
0%
Mikor leírom, hogy azi, azt gondolom magamról: lusta vok, minek fáradjak leírni ezt a kellemetlen hangzású hosszú szót, elég ha lerövidítem, de most mennem kell, mert Julika néni ki akarja borítani a toklászos sárfőzelékemet, pedig Fannika szerint is nagyon finom lett.
jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16

Te miről beszélsz? Nem a becézésről van szó :D

jún. 14. 12:51
 18/23 Tatyó ***** válasza:
ez jó volt :D
jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
23%
A lidli szerintem a virsli miatt van, mert ott ilyeneket lehet kapni. Virsli, ruszli, krumpli, lidli. Vagy a Bruce Lee miatt, bár őt még nem láttam ott.
jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#19, bocs, de ennek semmi értelme, a coopban és a cba-ban is ugyanazokat kapni, mégis képesek kimondani. Egyszerűen nyelvidegen a lidl szó hangzása, és inkább mondják, ahogy kényelmes. Az Auchan esetében is kb annyi vab, hogy a francia kiejtéseknek nincs sok táptalaja, ezért illesztettek valami angolosat, amit már hallottak, így lett belőle ósön, meg ósen.
jún. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!