Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az online csalásoknak bedőlő...

Az online csalásoknak bedőlő embereknek honnan van ennyi pénze? Ez az általános Magyarországon hogy az emberek milliomosok?

Figyelt kérdés

Az ilyen hírekre gondolok amikből azért havonta párat szoktam látni: [link]


Olyat is nem egyszer olvasok, hogy online ismerkedés során megvezetett nők 10-20 millió forintokat utalnak a csalóknak.


vagy mondjuk ilyen átverések: [link]

[link]


Na de a legdurvább amit olvastam ez: [link]


Ezek szerint Magyarországon ilyen gazdagok az emberek?


jún. 10. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok gazdag ember van és nagyon sok szegény. Az ország szétvált jólét tekintetében. Régebben nem tudtam elképzelni micsoda pénzekre nem ügyelnek emberek. Vannak akiknek ezek a milliók nem nagyon hiányoznak.
jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
10-20 vagy akár 100 esetből sem lehet 10 millió főre általánosítani ezeket. A csalás sem úgy működik, hogy ráír az áldozatára, hogy ugyan küldjön már pár milliót, és megteszi. A fizetés már a legvégén van, addig fel kell építeni egy sztorit, bizalmi kapcsolatot kialakítani, puhítani az áldozatot, leépíteni az elővigyázatosságát, stb. Ez akár több hetes vagy hónapos folyamat. A leendő áldozat kiválasztása lehet még több idő, mire több száz vagy ezer próbálkozásból végre akad egy balek, aki meg is vezethető és pénze is van. A hírekbe már csak ezek a szélsőséges esetek kerülnek bele, ahol a rendőrségre mert egyáltalán menni az áldozat. Ebből nem következik, hogy mindenki ilyen.
jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Sokszor a szexet is belekeverik a sztoriba. ilyet már hallottam többet is.
jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
"Állításodat önkényesen, a cél érdekében összeválogatott vagy más módon túlságosan leszűkített mintahalmazzal próbáltad meg igazolni, amikből azonban a számodra nem kedvező vagy a következtetésednek potenciálisan ellentmondó elemeket, eseteket eleve kizártad, vagy legalábbis nem vetted figyelembe."
jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint Magyarországon ilyen gazdagok az emberek?"


szaros 10-20 millió forint az minden csak nem gazdagság. Ennyiből egy vidéki városban garzont se kapsz báttya.

jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy kummantó a magyar nép... Lásd a szavazásokat.
jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 ilyen not is ismerek.. az egyik mindenet penze tette vona, a masik minden hitel lehetoseget megragadott... A harmadik meg csak csupan a penzet baszta el
jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Nekem most is van körülbelül 6-7 millió Forintom, pedig 3 éve vettem lakást amikor totál lenulláztam magamat. Előtte 16 milliót szedtem össze ami önerő + felújításra volt elég.


Pedig csak átlag dolgozó vagyok, egy "egyszerű" dolgozó ember például kamionsofőr, vagy építőipari szakmunkás simán többet keres tőlem.

jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egy atlag ember atlag munkaval 3 ev alatt nem tesz felre ennyi penzt .... Talan ha otthon a szuleivel el es nem kolt semmire ugy is necces..
jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Nem haragszom, csak a tényeket írtam. Nyilván nem a nettó 180 ezret keresőnek lesz több milliója, de elég sok szakmában meg lehet keresni nettó 5-600 ezret amiből már akár olcsóbb albérlet mellett is félre tud tenni valaki amellett, hogy nem zsíros kenyéren él 🤷🏻‍♂️
jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!