Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tiktokon vissza lehet vonni/el...

Tiktokon vissza lehet vonni/el lehet tüntetni üzenetet úgy hogy a másik személynek is eltűnjön és ne lássa?

Figyelt kérdés

Jött egy “üzenet” a napokban egy személytől,legalábbis azt hittem. Megnyitottam és az fogadott hogy

XY üzenet kérelmet küldött neked.


Szinte ugyanaz mint mikor Messengeren ír valaki aki nem az ismerősöd és ott is ezt a “rendszer” üzenetet kapod.


Csak annyi a gond, hogy amire én ezt észleltem, és természetesen rányomtam hogy elfogadom nem volt semmi üzenet, semmit nem láttam , mintha nem is küldött volna igazából semmit.


De akkor miért jött pont tőle ez az üzenet? És hogyan?

Mert én kipróbáltam másnál, visszavonni nem tudom az üzenetet mindenkinél csak törölni de azt a másik látja továbbra is. Lehet,hogy a Tiktok egy egészen csúnya tréfát űz velem és/vagy hiba miatt került hozzám a személytől ez az üzenet? Több személynél megnyitottam chatet és senki másnál nem mutatta azt a szöveget.



máj. 29. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Engedd el! Valami hiba lehet.
máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!