Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakivel beszélgetsz az...

Ha valakivel beszélgetsz az utcán napsütésben akkor leveszed a napszemüvegedet, hogy a másik lássa a szemedet?

Figyelt kérdés
máj. 24. 16:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Azért veszek napszemüveget hogy ne égjen ki a retinám, és ezt akkor is szeretem elkerülni ha találkozok valakivel. Ha levenném akkor csukott szemmel lennék, akkor se látná.
máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

"Azért kell levenni, hogy lássam a szemét, ha már hozzám beszél."

Miért mi fog ezen múlni? Ez változtat a mondanivalómon? Hazudni vagy megtéveszteni máshogy is lehet. Pont ezzel a mondatoddal támasztottad alá az állításomat. Miért kell? "Mert csak."

máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

"Azért veszek napszemüveget hogy ne égjen ki a retinám, és ezt akkor is szeretem elkerülni ha találkozok valakivel. Ha levenném akkor csukott szemmel lennék, akkor se látná."


Vámpírok vagytok? Vagy a napba nézve beszélgettek?


"Miért mi fog ezen múlni? Ez változtat a mondanivalómon? Hazudni vagy megtéveszteni máshogy is lehet."


Akkor tudod mit, egyenesen fordíts hátat a partnerednek. Fog rajta múlni bármi is?


"Pont ezzel a mondatoddal támasztottad alá az állításomat."


NEM B.MEG LEÍRTAM EGY ÉRTELMES ÉRVET, DE NYOMJÁTOK CSAK ÖKÖLLEL AZT A K.RVA PIROS GOMBOT, TÖBB ÖRÖMETEK SE LEGYEN AZ ÉLETBEN.

máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Mégis miért lenne vámpír akinek érzékeny a szeme?

máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem.
máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

"Miért mi fog ezen múlni? Ez változtat a mondanivalómon?"


Változtat, hiszen a testbeszéd önmagában is egy kommunikációs eszköz aminek a szem az egyik kiemelkedő eleme.

máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

10

Ok, de ha végig hunyorgok, ugyanúgy nem látja a szemem.

máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

13.


Dehogyis írtál te érvet. Azért nyomunk piros gombot mert egy gyökér vagy szar magyarázattal amire érvként hivatkozol. Tanulság: Vegyük le a napszemcsit mindenki előtt mert csak. Én ez alatt a 25 évem alatt, legyen szó, városról, faluról, strandról ahol ugye kellett a szemüveg tűző napon, sosem volt belőle problémám. Most a testbeszédnek is vajnyi kevés köze van ehhez mert akkor már inkább a karokat, lábakat nézzük vagy az ember hangsúlyát.

máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem hordok napszemüveget egyáltalán, de ha hordanék, biztos azért lenne rajtam, mert zavar a fény, akkor pedig nem venném le beszélgetés közben, hiszen akkor is zavarna. Sose várnám el mástól se, hogy levegye.
máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!