Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnél a leggazdagabb...

Szeretnél a leggazdagabb lenni a Földön?

Figyelt kérdés

máj. 18. 22:31
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
45 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Ki nem akarna?
máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Szeretnék akkora vagyonnal rendelkezni, mint a felső százezer tagjai összesen.

Mit kezdenék a pénzzel??

Próbálnám jobb hellyé tenni a világot. Menhelyeknek is rendszeresen utalnék, meg egyéb segély szervezeteknek. Szeretném elérni, hogy élhetőbb legyen a bolygó, hogy sok minden változzon aminek változni kell. Rengeteg pénz kellene ahhoz, de ha a pénz nem lenne akadály, akkor szívesen költenék több ezer milliárd dollárt is erre. Jelenleg ezt nem tehetem meg, csak apró odafigyelés amit jelenleg tudok csinálni, de azt csinálom.

máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát inkább én, mint aki most az.
máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Már most az vagyok, vili???!!
máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnék vele rendelkezni fenntartani egy áramlást sem. Csak lehúzna mindenki betörnének meg stb, meg csak elszállna az egész.
máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Jobb nélküle élni, mégha nem feltétlen könnyű...
máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, mert nagy felelősséggel is járna, mindenki ismerne. A média veled foglalkozna. Lennének kötelezettségeid. Nem csinálhatnád azt amit szeretsz, a sajtó a nyomodban lenne, és próbálnának lefotózni bárhol ahol vagy. Szeretnék gazdag lenni, de semmi esetre sem a világon a leggazdagabb.
máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
7# Szerintem az igazán gazdagok inkognitóban vannak.. Azaz nincsenek rajta a top 100 leggazdagabb ember listán. Ezen a listán azok vannak fenn, akiket meg akarnak mutatni. Hogy ki a valódi leggazdagabb személy/személyek a bolygón, azt sosem fogjuk megtudni, mert rejtőzködnek.
máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Szeretnék, de abból még nem következne egyenesen arányosan, hogy a legboldogabb ember is lennék. Lehet sokkal fontosabb lenne nekem az, hogy újra lássam a nagyszüleimet vagy a kutyámat.
máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Megoldana pár problémát, hozna helyette ezer másikat. Inkább nem, kösz!
máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!