Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az az embertípus aki jellemzőe...

Az az embertípus aki jellemzően gettóban él, tanulatlan, valami alantas munkája van és nem éppen tisztességes és ezen kívűl agresszív és nagypofájú, jellemzően hogyan verekszik, illetve mennyire illik ellenük teljesíteni, ti hogy szoktatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ma volt egy ilyen esetem. A munkám által én ügyfelekkel foglalkozom. Ma volt egy ilyen és kötekedett meg elkezdte a berendezést rongálni, engem megy fenyegetett. Én 35 éves vagyok, ő valamivel több volt. Rólam azt kell tudni, hogy nincs sok tapasztalatom küzdősportok terén, régen karatéztam ami nem volt egy sikertörténet, viszont az izom az erősségem. 1.91 magas vagyok,és jelenleg 88 kg, de voltam már betömegelve 97, és fekvenyomásban 127,5 kg. Most szálkás vagyok, így nem nyomok csúcsot, de 92,5 kgal szériázok és a 100ba simán belenyomogatok és jó a kardióm, eliptikus gépen megyek 20, 30 perceket és szinte tiszta erőmből. A pali aki jött nálam alacsonyabb, súlyra szerintem olyasmi mint én, és nem kövér de nem is izmos, inkább annak az úgynevezett erős testalkatú trógerbivalynak mondanám aki járműveken és egyéb nyilvános helyeken terrorizál másokat, verekszik meg hasonló. A lényeg az hogy megindult felém fenyegetően, én meg megelőzve őt ütöttem. Az arcát találtam el a szeménél, de nem nagyon jól, mert elég ügyesen elhajolgatott, látszott hogy nem először verekszik. A kezemen nem éreztem az ütést, de azért valamennyire eltaláltam, mert lett egy seb a szeme alatt. Mivel magasabb vagyok, ezért az ő próbálkozásait kivédtem és messze álltam, hogy ne érjen el, de elég ügyesen kitéregetett a további ütéseim elől, tehát elég gyakorlottnak tűnt, de nem gondolnám hogy komolyabb bokszoló lenne a kinézete alapján. A végén megpróbált bejönni hozzám, én meg kilöktem és kicsit még tartott a dolog, aztán leállt mert nyilvános helyen történt. A végén egy rendőr megkérdezte őt a sebére mutatva, azt hogyan sikerült szerezni, és ő mondta, hogy én voltam, de aztán kimagyaráztam hogy ő támadott így szerencsére nem lett bajom belőle. Amiért kicsit rosszul érzem magam, hogy szerintem egy ilyen embert úgy illett volna megütnöm hogy elvágódjon. Ezért érdekel hogy ezek mennyire jó bunyósok, és az átlag ember hogyan szerepel ellenük, illetve ha köztetek van akivel történt ilyen, mennyire vertétek el őket, és őszinte válaszokat kérek, nem ilyeneket hogy a fejének is el kellett volna repülni meg hasonlókat.

máj. 10. 17:29
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
32%
Jó kis kamu mese.
máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam velük verekedni, de az ilyenek már néha ordítoztak a kocsiból mikor elfogyott a járda és igénybevettem az út legszélét 10 másodpercre ők meg arra mentek és csak azt látták hogy egy mocsok gyalogos megy az Ő ÚTJUK mellett (nő vagyok gondolom épp otthagyta az aktuális csaja nem csodálom).

Mondjuk legszívesebben rájuk se néznék, de ha mondjuk behúznák nekik egyet utána biztos fertőtleníteném a kezem mert olyan sok ilyen bigyó ember "dolgozik" és már undorodom az ilyenektől.

máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én sem gondolom hogy tiszták, én utána vettem észre, hogy a kezem megkarmolta amikor megpróbált bejönni. Lefújtam alkoholos kézfertőtlenítővel.
máj. 13. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!