Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerencsésnek mondhatom magam?

Szerencsésnek mondhatom magam?

Figyelt kérdés
a gyerekkorom sajnos rossz volt.. apám sose volt, viszont volt,van egy anyám.. gyerekkoromban tönkretett az folytonos alkoholismusával.. na de ugorjunk... elvégeztem az éretségit, kaptam akkor annakidején autót, a szakmámat is megcsináltam, aztán kijutottam külföldre és itt dolgozok ( nem a szakmámban) és folyamatosan jön be a pénz.. eddig elértem a 20.000 euró félretett pénzem.. van itt is egy másik autóm... van hol laknom. most meg az adóhivatal vissza utal nekem 570 eurót mert több lett befizetve a munkanélkülim 3 hónapra 3500 euró volt ( egyben a 3 hónap) szóval folyton jön be a pénz és gyakorlatilag nem tudom már hova tenni... szóval megérte nekem kijönni. hallom ismerősöktől hogy alig van pénzük, meg szar az életük is... és gyakorlatilag nem lehet panaszom... szóval szerencsésnek mondhatom magam? mondjuk egy barátnő jól jönne de az itt ah.. midegy amugy 25 vagyok fiu

máj. 2. 20:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt meg hozza teszem h csak 21 vagyok
máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
az alkohol drog... a cigi is miden ilyen is.. én szigoruan állok az ilyen vegyszerekhez
máj. 3. 15:07
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, utálsz utazni, sose bulizol, nem is fogsz, nem iszol - nem cigizel - nem drogozol - ezek ok, de mi a baj a bulizással és az utazással? Miért csak a ps az egyetlen hobbid? A természetben való időeltöltéssel mi a baj? Túrázás, séta? Esetleg kulturális programok (színház, kiállítás, mozi, koncert)? Sporttevékenységek (úszás, futás, kondi..stb.)?
máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Moziba nem járok mert nincs kivel illetve minek menjek ha a mozi németül van🤣
máj. 3. 15:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az, hogy nincs kivel, kifogás. Nekem van párom, de idén 2 koncertre megyek egyedül, mert őt azok nem érdeklik. Ennyi. Elmegyek egyedül.


Ha meg nem tudsz németül, akkor tanulj meg! Már általános és középiskolában az egyik idegennyelv az a német volt. Ha te nem tudsz németül, akkor minek mentél olyan helyre, ahol a német a nyelv?

máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10/11 voltam.

Én is németbe élek már lassan 10 éve. Meg tanultam a nyelvet anno a suliba és már melózok, barátaim suliból megmaradtak és a melóhelyemről is vannak páran.

Ha már ki jöttél ide akkor tanuld már meg a nyelvet (nem lesz könnyű, de ez minden nyelvnél kb így van).

Ha csak bent ülsz és nyomod a ps-t abból nem lesznek baráti kapcsolataid és még a nyelvet se fogod megtanulni. Ha így folytatod még pár évig akkor utánna meg majd az lesz a bajod, hogy nem tudsz kilókat leadni, a nyelvet se beszeled es meg barataid se lesznek...

Minnél később keszdesz nyelvet tanulni annál nehezebb lesz.

Szóval tedd ki a lábad és éld az életed

máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nálunk a suliba behozták a 2 éves szak mellé hogy nekünk németet kell tanulni.. na mivel a német tanár is mondta hogy ez egy fasszág, így annyi volt a német óra hogy bementünk be írt mindenkinek 3,4,5 jegyet és 2 perc múlva mentünk is haza ( mivel utolsó óra volt mindig)
máj. 3. 16:44
 18/18 anonim ***** válasza:
20k elég jó tanfolyamokra elég... De ha bármi kétkezi dolog megnyugtat, komplett kis műhelyet rendezhetsz be, és még odáig is fajulhat a dolog, hogy egyszercsak megtérül a kis költekezés. Tudom, nyomni kell a PS-t, mert az amúgy nem függőség ám, merthogy nem vegyszer... Leszámítva, hogy akkora dopaminlökéssor folyamatosan, amitől kb az összes többi örömforrás olyan, mintha nem is lenne... Ennek tükrében kb egy alkoholista életmódját hozod, csak ettől nem kell fosni.
máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!