Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a férfiak vagy a...

Szerintetek a férfiak vagy a nők lustábbak, ha a házimunkáról van szó?

Figyelt kérdés
Régen mindenki arról beszélt, mennyire lusta a férje, nem csinál semmit, csak a TV előtt ül, de mostanában a lusta feleségekről hallok nagyon sokat. Változott volna a trend?

ápr. 24. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
megkérdeztem az összes férfit és nőt az országban és a férfiak 23,4%-a vallotta magát lustának, a nőknél pedig 43,2% volt ez az arány. kérdés melyik nem az őszintébb
ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

A válasz annyira egyértelmű, hogy értelmetlen a kérdés.

A férfiak természetesen.

ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ez a kedvenc témám. A világ lustája voltam zéro segítség mellett, három csepp gyereket nevelve, vállalkozást és saját háztartát vezetve takínéni, mindennemű fizetett alkalmazott nélkül.

Az volt mondva rólam, hogy egész nap lógatom a lábam és én a "szemét" nem csinálok semmit. Gyerekek, el kell mondjam életembe annyit nem "lustálkodtam" mint akkor, ahogy a férjem sem. Az ágyat alig találtuk meg a lustálkodásunknak köszönhetően beájulva.

ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*háztartást
ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem nemtől függ.
ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Elnézést hogy ezt mondom, de a férfinál lustább teremtményt nem nagyon tudok mondani.
ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
megérkeztem a femcelek látom
ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
megérkeztek
ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Férfiaknak jobban elnézik, ha lusták ilyen téren.



Tanult inkopentencia is inkább férfiaknál megfigyelt. Amikor valaki eljátssza, hogy képtelen alap háztartási feladatokra, csak hogy késõbb ne kérjék meg rá.

Pl hypót tesz a mosógépbe mosópor helyett, de "érdekes mód" csak az asszony ruhái vannak abban a mosásban.

ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Az ismerőseid úgy panaszkodnak a társukra, hogy átlagban a férfiaknak kb 5 órával több szabadidejük van, mint a nőknek.


Örök tini szint: az a legnagyobb bajuk az életben hogy az anyjuk/párjuk rájuk szól, hogy el kéne mosogatni maguk után. Hiszen miért nem tud anyuci elmosogatni?? Biztos lusta!

ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!