Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő tudjon sütni-főzni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 12:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, megvagyok nélküle is.
márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semennyire, a lábait tudja szét tenni, az a lényeg.
márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Senior Séf ***** válasza:
21%

Ezeréves népi bölcsesség; a férfi szívéhez a hasán keresztülvezet az út.

A 65 évem alatt nem egy házasságot láttam, amit az mentett meg, hogy házias volt az asszonyka.

Tudom, lepontozás jár a mondandómért, de azért elmondom. Nekünk, férfiaknak sárkány kell. Kardfogú tigris, farkashorda, ellenséges had, árvíz, tűzvész kell. Bármi, csak erőn felül teljesítve küzdhessünk meg vele. Az elmúlt századokban ez rendelkezésünkre is álli,a világ egy epikus hely volt száminkra. Mostanra ez szertefoszlott. A sárkányok domesztikálódtak, farkasok nem élnek szabadon, ellen nem fenyegeti hazánkat, családunkat, a folyókat szabályozták, stb.Még a kocsmában sem verekedhetünk egy jót. Semmire sem mondhatjuk, hogy ez jó mulatság, férfimunka volt!

Őrült szerencsésnek tartom magam, hogy az előző generációhoz tartozom, és hogy a feleségem olyan, amilyen. Nyugodtan hátramehetek az erdőbe, a kertbe, nyugodtam foglalkozhatok a világmegváltó terveimmel, mert tudom, a házban minden rendben van. Nagyon rühellném, ha holmi zoknimosással, porszívózással kéne szétforgácsolnom magam.

márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell sárkány, dehogy kell! Szelíd, békés asszonyka kell!
márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 Elemér10 válasza:
0%
Ha elvárja egy Nő ,hogy süssek főzzek takaritsak.,én is elvárom cserélje le a gumikat az autóról, kőműves munkát végezzen heggesszen...stb; Ha ő mind ezt megcsinálja én közben szivesen el főzőcskélek a konyhában is takarítók is😜
márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja minden nap van nálatok kőműves munka, gumicsere, esténként hegesztgetsz a panelban?

Nálunk hálistennek ilyen feladatok nagyon ritkán vannak. Főzni meg takarítani valamivel gyakrabban kell.

De kinél hogy.

márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
47%
3 megfőztünk 120 emberre hónapokon át: reggeli, ebéd vacsora. Ja e méga vételezést is mi csináltuk hozzá. Akinek ez gond pár emberre, annak az agya leállt a homokkal telt lábasok tologatásánál. Üdv!
aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!