Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy nő...

Mennyire fontos, hogy egy nő tudjon sütni-főzni?

Figyelt kérdés

márc. 12. 12:19
1 2 3 4
 21/37 Metionin ***** válasza:
75%
Szerintem alap túlélőképesség elkészíteni néhány egyszerűbb ételt, tudni az alapokat és akár egy receptet követve fogyasztható kaját összehozni. Tök mindegy, hogy nő vagy férfi.
márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
40%

Ide figyelj, az én férjem is vagyonos ember, én attól még a diplomámmal nem maradok otthon konyhatündérkedni 0-24, mert kb megbolondulnék.

Pláne ilyen felfuvalkodott pojácát nem szolgálnék mint a 17-es vagyonos emberke.

márc. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
66%
Nőként úgy gondolom fontos, mert ha éppen úgy döntenek, hogy gyereket vállalnak, ő lesz otthon a lurkóval. A gyerek haljon éhen, vagy majd szendvicseket eszik non-stop chipsel. A tudatos étkezésre már kicsi kortól figyelmet kell fordítani. Arról nem is beszélve, ha már otthon van 2 évig, akkor nehogymár a férjnek kelljen még nap végén megfőznie.
márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt ember tudjon főzni. Férfi is, nő is. Nem atomfizika pár egyszerű receptet megtanulni elkészíteni.
márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
24%

Sosem értettem, néhány nő miért kap agyrákot, amikor a főzés kerül szóba párkapcsolaton belül...

Bár annyi magyarázatot múltkor már találtam rá, miszerint a feminista nők a leglustábbak a világon.

Inkább tépik a szájukat, sértegetik a férfiakat, mintsem megmozdítsák a nagy valagukat.

Na ezért is van a többség egyedül, mert a saját kölküket se tudnák ellátni, ha akarnák is.

Csak tudnám, minek tobzódnak az ilyenek egy párkapcsolatok kategóriában, ha nem akarnak nőként létezni....

Fujjj, de utálom a feministákat, blöeeee.

márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Írt itt olyat nő, hogy nem akar főzni...? Kedves 25-ös?
márc. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos, én éttermi szinten tudok, szinte bármit elkészítek. (Desszerteket nem tudok)


Így nekem ez nem fontos.


F

márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, de pluszpont, ha tud.
márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
41%
Kegyetlenül fontos! (de a férfinak is)
márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!