Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Ez a...

Mi történik velem? Ez a szorongás, vagy ez a stressz, vagy minek a jelei ezek?

Figyelt kérdés

Reggel felkelek, nyaranta (vagyis már március elejétől) 6-kor vagy jobb esetben 7-kor (télen általában 8:30-ig is tudok aludni valamiért.. de nyári hónapokban lehetetlen... :(


Felkelek és rögtön elkezdek PAKOLNI. Felsöpröm a szobákat, letörölgetem a port a bútorokról, majd utána készítek egy kávét, a konyhapultot is letörlöm, majd kisminkelem magam, majd ott vagyok, hogy hoppá mindennel kész vagyok és még csak reggel fél 8!

A vicc, hogy nincs is mit pakolni, mert egyedül élek és minden pillanatban rend van a lakásban.

Délben kezdek dolgozni, tehát tengernyi időm lenne csak úgy az ágyban maradni.. de mégsem tudok. Aztán jön az unatkozás.


Az esték rosszabbak, mert akkora már aztán tényleg minden a helyén van (otthonról dolgozom) és 8-kor már csak azt várom, hogy bevehessem az altató pirulám, mert már abszolút semmit nem tudok kezdeni magammal. Tanuláshoz fáradt vagyok, sorozat nem köt le, könyv nem köt le. Állatom nincs.



Nincs sem szorongás, sem stressz az életemben. Mitől lehet ez? Minek hívják ezt?


márc. 5. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozásnak és ürességnek hívják.
márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kényszerességnek hívják.

Elég sok komolyabb mentális betegség előszobája.

Érdemes egy pszichológusnak rád kukkantani mert kitudja mennyire előrehaladott már a kórképed.

márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mitől alakul ki az?
márc. 5. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól, hogy ki se mozdulsz és nincs értelmes elfoglaltságod. Hobbi, barátok, eljárkálás, randi?
márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Sport?
márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen jol illene hozzad egy rdndetlen teged szereto fiu. Akkor ertelmet nyerne a rendrakas es takaritas. Vagy akkor abbahagynad.
márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért szedsz altatót? Van esély letenni?
márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem depresszió lehet.
márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!