Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem lenne jó, ha ezen az...

Nem lenne jó, ha ezen az oldalon nem osztogathatnának tanácsokat olyan emberek akik lelkileg betegek?

Figyelt kérdés
Ebből nem származik előnye másoknak.
jan. 7. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
És hogy kívánod ezt megoldani?
jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Akkor megszűnne az oldal.
jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Akkor bizony neked kéne először elhúznod.
jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha cirkuszba mész, ne panaszkodj a bohócok miatt....
jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Amit leírtál az a legtöbb emberre igaz. Mindenki lelkében vannak olyan dolgok amelyekre nem büszke vagy épp nem vetnek rá jó fényt.


Ha valamelyik válasz nem tetszik akkor nem kell megfogadni, abból még nem származik különösebb hátrány, ha elolvasod..


Én is egy depresszió kapujában álló roncs vagyok, de egészen jó a realitás érzékem így tudok tanácsot adni, aki szerint szarokat az szimplán csak hagyja figyelmen kívül, ha meg annyira sértőnek érzi akkor szóljon be, neki ettől jobb lesz, nekem meg nem rosszabb.

jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Kezd magaddal
jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
3+1
jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát, már én is gondoltam rá, egy komolyabb pszcho teszttel kellene ide regisztrálni, mint válaszoló.

Nem kevés defekt emberke van itt.

jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Leclerc ***** válasza:
100%
Nem lenne jó, akkor egy szórakozással kevesebb lenne nekem.
jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8 A GYik a legalkalmasabb arra, hogy a ragadozót láthassák bár most az elmúlt pár nap miatt most óvatosabbá vált. A "népizenekara" meg végképp. Lásd az ezoteria rovat pangását. szerintem a zenekar is rájött, hogy a dolgok túlmentek egy határon, és nem óhajtanak osztozni a számonkérésben. Mint látható.
jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!