Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább jelenet...

Mi volt a legdurvább jelenet ami történt veletek gyakorin?

Figyelt kérdés
Párbeszédek, zaklatások, trollkodás. De pozitív, szép emlékek is. Mi az ami felejthetetlen volt?
2023. dec. 29. 16:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aha értem. De nyilván volt valaki aki szimpi. Nekem volt egy lány aki az volt, hogyan kéne neki írjak ha meg akarom ismerni?
2023. dec. 29. 17:27
 12/21 anonim ***** válasza:

9:

azért volt korai, mert (minden túlzás nélkül) mindegyikük 3-4 üzenetváltás után akart volna úgy találkozni, hogy szinte semmit sem tudtam róluk. És egy idegen miatt, akit mindössze pár órája "ismerek" csak, nem szerettem volna órákat utazni, mert mindenki azt szerette volna, hogy én menjek el hozzájuk. Ami azért nem a legveszélytelenebb dolog, főleg a mai világban.

2023. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Emlékeztek Mártisszimára meg Büdi Lilire? :)
2023. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, ő az akinek mindig 'pisis' hozzászólása volt?
2023. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
A Büdinek voltak a pisis hozzászólásai. Mártisszimá meg aki írásjelek nélkül féloldalt leírt. :D
2023. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Kb 10 éve volt, hogy itt az oldalon dumálni kezdtem egy csávóval.

Incel volt, bár akkor még ezt a kifejezést nem annyira simerték az emberek. A lényeg, hogy kva reménytelen ovlt csajozás terén és gyűlölte a nőket.

Privátban leveleztünk, vitáztunk, hogy hol lehet a hiba stb. Persze leírta, hogy ő a tenyerén hordozná a nőt, kedves és odaadó lenne, ha lenne végre valakije, stb...

Ez eltartott pár hétig különböző intenzitással.

Eljött a december és azt írta, hgoy az lesz a szilveszteri programja, hogy bevesz egy doboz altatót és flexszel felvágja az ereit, majd kihívja a mentőket. Ha a mentők időben érnek oda és megmentik, akkor ő azt égi jelnek tekinti, hogy dolga van még itt. ha nem, akkor így járt, mindnekinek jobb így.


nyilván próbáltam lebeszélni róla.


januárban nem válaszolt.


Aztán rá kb 1 évre mégiscsak "összefutottam" vele itt az oldaon.

Elmesélte, hogy hát végül nem lett semmi a nagy öngyi tervből, az ünnepek alatt lekzdett levelezgetni egy lánnyal és tök szimpik voltak egymásnak

A hónapok során végül addig jutottak, hgoy randiztak is és végül össze is jöttek.

Aztán a srác elkezdett féltékenykedni. Valamiért a fejébe vette, hogy a csaj biztos csak szánalomból van vele és biztos van igazi pasija is akivel röhögnek rajta, hogy mekkora balek. Elkezdte követni a csajt titkon. Volt, hogy bezárta a lakásba a csajt. Végül me is ütötte.

A csaj szakított, feljelentette és távoltartási vézést is kapott a srác ellen.


Ezt a srác 1-2 hónappal az egész vége után mesélte. Így utólag ő is belátta, hgoy jó nagy barom volt.


Akkoriban 18-20 éves lehettem. Elég megrendítő volt ez az egész mert úgymond "ismertem" a csávót, nem csak valami kamuszagú kérdésben összefoglalva írták le ezt a sztorit ugye.

Akkor még ugye nem volt ennyire elterjedt az incel kifejezés, nem volt gyűjtőneve az ilyen sorsú és pszichés állapotú embereknek.


Azóta mindig ez jut eszembe, amikor egy férfi fogadkozik, hgo yha végre lenne valakije, azt a tenyerén hordozná...

2023. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 Most sincs gyűjtőneve ezeknek az embereknek. Elkeseredett, szingli nők találták ki akik tudnak így egy szóval élcelődni a férfiakon. Egyébként k@rva gáz az amit a csávó művel ahogy leírtad.. Az ilyennek remélem nem lesz kapcsolata egészsgées emberrel, akit tönkretehet, amíg ő nem hozza magát helyre. De nem "incel" ettől, csak beteg ember.
2023. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17, elnézést, akkor úgy fogalmazok:

Amiket itt a magukat inceleknek hívó férfiak írnak, pontosan azokat írta ő is, pontosan ugyanazokat a pszichés problémákat mutatta ő is.

2023. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
7év
2023. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teljes békességben és a kölcsönös tisztelet medrében sikerül véleményt ütköztetnem a "Magyar politika" rovatban nagyjából 30-40 perces időtartamban itt valakivel! Nagyon zavarba jöttem! :DDD
2023. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!