Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább jelenet...

Mi volt a legdurvább jelenet ami történt veletek gyakorin?

Figyelt kérdés
Párbeszédek, zaklatások, trollkodás. De pozitív, szép emlékek is. Mi az ami felejthetetlen volt?
2023. dec. 29. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Tudnék mesélni de nincs kedvem most
2023. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú ha valaki olyan dolgokat él át itt amit "legdurvább"nak, meg "felejthetetlen"nek hív, velem is voltak itt viccesebb, meg bosszantóbb dolgok is, de könyörgöm, ami a legdurvább/egjobb azt az ember a valóságban éli át...
2023. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy alak, aki már legalább 100 névvel privátozott, eleinte normálisan indul, de hamarosan képet kér, ő is akar mutatni, majd amikor ezt elutasítom, fenyeget, hogy jelent a modiknál, mert kamus pasi vagyok és ezért nem akarom megismerni,stb. Tiltom, de újra felbukkan más névvel.
2023. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Amikor egy magát "pszichopata"-nak nevező alak csak úgy, szórakozásképpen valamiért találkozni akart volna velem.

Miért, vagy hogy tényleg az volt-e, igazából pont l.szarom.


"...Az oldalt sokan használják internetes zaklatásra, mások lejáratására. Az oldal működésének anonim volta komoly emberi jogi kérdéseket vet fel (az oldal túlságosan is alkalmas identitáslopásra, más nevében történő manipulációra)..."

2023. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyre bátrabbak a pisi fétisesek, így néha olyan privátokat kapok, hogy csak nézek, mint Rozi a moziban.
2023. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3 as elmondod hogy minek irogat annyit? Meg hogy miért akar téged megismerni?
2023. dec. 29. 16:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem egy szép emlékkel:

egy srác írt ki kérdést arról, hogy állítása szerint 0 az angoltudása, és olyan nyelvkönyvet keres, amiből egyedül is tudna tanulni. Írtam neki kapásból 2-3 félét, majd kaptam tőle egy privátot, ahol még, témába vágóan, kérdezett pár dolgot. Csak erről ugyan, de beszélgettünk egy ideig, majd elköszöntünk. Fél évvel később kaptam tőle egy hosszú üzenetet, amiben számtalanszor megköszönte a segítségem, és büszkén újságolta, hogy meglett a B2-je:) olyan végtelenül aranyos volt tőle az egész, és jól esett, hogy annyi idő után is emlékezett rám, és megosztotta velem a sikerét.


A másik oldal:

-régen, 3-4 alkalommal, volt itt privát levelezésem, amik szinte mindig ugyanolyan kimenetellel értek véget: a másik fél erőszakosan, és mindenáron találkozni akart velem, de ilyen pár levélváltás után. Fogalmazhattam én bármilyen kedvesen is, hogy nekem ez nagyon korai, szinte mindegyiknek elborult az agya. Volt, aki k*rvának hívott, aki a halálom kívánta, és olyan is, akinek a fröcsögéséből az volt a legkulturáltabb rész, hogy "sajnálja, hogy elcs3szett rám pár órát az életéből, mert én annak a töredékét sem érdemeltem volna meg". És mondom, nem voltam senkivel sem bunkó, nem mondtam olyant, hogy vele sosem akarnék találkozni, szimplán csak annyit írtam, hogy nekem akkor még korai volt. De legalább hamar kiderült, milyen emberek is voltak ők.


-A másik meg: volt egy aranyos kérdés, ahol arra kérdeztek rá, hogy milyen képességünkre vagyunk a legbüszkébbek. Én meg leírtam az angoltudásomat. Semmi hencegés nem volt benne, semmi mások iránti lenézés, és mégis megjelent egy tag, aki szétspammelte a kérdést, darabokra szedte a válaszom, és olyan undorító módon viselkedett velem, hogy amikor először láttam, hirtelen szóhoz sem jutottam. Kicsavarta a szavaim, személyeskedett és konkrétan csöpögött minden szavából az utálat, a frusztráció. És bevallom, jelentettem az összes irományát, de még köv. nap sem vették le, és 4-5 válasz volt ott minimum. Szabályosan elment az oldaltól a kedvem, és hetekig nem jöttem fel. Amikor meg mégis, ránéztem kíváncsiságból, és még mindig ott volt az összes, engem sértegető válasz. Azóta töröltem a kérdést a megválaszoltak közül, de elég sokat elárul ez, több oldalról is.

2023. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem ugyanarról beszélünk szerencsére. Azért írjatok, kort, nemet és a kérdést is! Amin volt sztori
2023. dec. 29. 17:14
 9/21 A kérdező kommentje:
Különben nők miért nem akartok találkozni az oldalról? Miért korai? Miért nem akartok semmit amúgy?
2023. dec. 29. 17:15
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
9, mert ez egy kérdezz-felelek oldal és nem egy társkereső.
2023. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!