Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy egy...

Volt veletek olyan, hogy egy napra/éjszakára összehaverkodtatok egy hírességgel?

Figyelt kérdés
Akinek igen, várom a sztorikat :)
2023. dec. 10. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy szamomra kedves zenekar, nepdalokat irtak at ilyen balkani alter stilusban. Nagyon szerettem oket. Nem mondom hogy olyan jaj de hiresek voltak , de en szerettem oket.

Egy este irogattam egy haverommal es kitalaltuk h menjek fel hozza pestre ,( pecsrol) bulizzunk egyet. Ez este 8 utan volt. Az eselytelenek nyugalmaval neztem egy oszkart es 9 kor indult egy, pont a hazam elol. ( mint kiderult az egyik sracot ott kellett felszedniuk. )

Szoval bepattantam a kisbuszba es ez a banda fogadott, fellepesre mentek pestre. 🤣🤣 nagyon jo buli volt a buszban zeneltek meg nagyokat rohogtunk. Aztan a koncertre is elmentunk. 😃

2023. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!