Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthagynátok az egyetemet a...

Otthagynátok az egyetemet a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nehéz szakon vagyok és úgy érzem hogy még nincsenek meg a kellő kompetenciáim az adott szakhoz és végigszenvedem az egészet 2-esekkel. Ha otthagynám akkor később már úgysem végezném el mert akkor már dolgozni szeretnék.

De így meg csak beégetem magam de legalább a papír meglesz és ha már ott fog tartani a tudàsom akkor el tudok helyezkedni ebben a munkakörben



2023. dec. 5. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha kettesekkel csinálod végig akkor később honnan lesz meg a tudásod, hogy értékes munkavállaló legyél abban a munkakörben?
2023. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szavaidból úgy veszem ki, hogy már a célegyenesben vagy. Szerintem ezen a ponton már ne add fel, ha eddig végigszenvedted.

Alapból persze magas nekem, hogy miért csináltad, ha utáltad és nem is ment?

2023. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak pontosan? Hol tartasz benne? Mi a cél a diplomával?
2023. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így voltam vele, mint te kérdező. Én megbántam, hogy nem hagytam ott az elején. A végén már nincs értelme otthagyni.

#2: Nekem pl. sehonnan nem lett meg. A kérdezőnek sem lesz meg nagy valószínűséggel.

#3: Nem hallottál még a családi lelki terrorról akik ráerőltetik a gyerekre a nehéz szakot amit utál?

2023. dec. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

2

Ha elég kemény a suli, akkor a kettes is egy elég jó eredmény!

2023. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
6. Ha mondjuk megtudnám hogy az orvosom aki épp kezel, kettessel bukdácsolt át az orvosin nem nyugtatna, hogy "kemény suliban ez jó eredmény"
2023. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

6-os, a lusták, akik szrtak bele nagyon szeretik ezzel nyugtatni magukat. :D, a valóság meg csak annyi, hogy le kell ülni és tanulni.

Igen, jártam egyetemre, SOTE, szóval nem valami büfészak tapasztalatom van. ;)


Tény, hogy kemény, de lesült volna a képemről a bőr, hogyha 2-esekkel bukdácsolok végig, mikor emberéletek függhetnek tőlem.


Kérdező: ha ennyire szrul megy, akkor mit hiszel, majd diploma után "hirtelen megtanulod???". A francokat, még azt is elfelejted, amit most sem tudsz.

2023. dec. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

7

De az igen, ha egy nagyon gyenge suliban színjeles lenne, mi? :D

(((Közgazdászként mindenhol előrevettek a közepes diplomámmal, sőt, volt, hogy az ellenőr azt mondta, hogy akkor most tegyünk mindent félre és inkább beszélgessünk egy kicsit...és nem nézett meg semmit. Tudta, hogy jól van minden... A kreditrendszer előtti időkben nagyon is számított, hogy melyik suli mennyire genyó.)))

2023. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

8

Az orvosi egy különleges rész. Nem látom, hogy a kérdező ilyen jellegű szakmáról beszélne.

És igen, van egy csomó szakma, amit közben tudsz igazán megtanulni. Egy könyvvizsgáló is valami 5 évig csak gyakornokoskodott anno... Gondolom az orvosiról kikerülő delikvens sem fog egyből csak maga szikét ragadni vagy diagnosztizálni...

2023. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

8

És még egy apróság: minden csoporttársadnak lesült? És biztos mindegyiknél jobb leszel vagy lettél? Nagy jelentősége van annak, ami ott történik, de még nagyon sok tényező fogja alakítani, hogy mennyire mennek majd jól a dolgok. Kifoghatsz jó mentort a későbbiekben és magadra is maradhatsz. Minden bizonytalan.

2023. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!