Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kötözködnek a boomerek...

Miért kötözködnek a boomerek hogyha utána a következményt nem akarják ?

Figyelt kérdés
Volt már pár olyan hogy közép vagy idős korú ok nélkül vagy olyan esetben ahol ő volt a hunyó belém állt. Ha én vagyok a hibás persze elismerem de ha nem kiállok magamért. És azt nem értem hogy belém állnak, mocskosul viselkednek aztán ha eljut odáig a dolog akkor már megilyednek és egyből hebegnek habognak hogy "mit akarsz egy tőled kétszer idősebb embertől ?" "Állítsd már le magad hát nézd már a korkülönbséget" na de akkor előtte miért voltak ilyen bátrak ? Volt egy 50-es aki a pénztárnál kötött belém meg egy 60 feletti a munkahelyen aki nagyon mocskosul viselkedett nem csak velem hanem sok mindenkivel is. Aztán persze elsőnek türelmesen szóban akartam rendezni de csak szították tovább a dolgokat aztán mikor felcsesztek jöttek ezek a beszari dumák.
2023. dec. 5. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, de undorító egy népség az biztos.

Én is ez a korosztály vagyok, de nagyon rühellem ezt a típust.

2023. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jó fej közép és időskorút ismerek de azt kell hogy mondjam a rossz emberek nagyrésze akikkel eddig találkoztam 40 feletti volt sajnos, akik ok nélkül hepciáskodnak főleg ha fiatalabb valaki de ha szétakarom trancsírozni a lelakott testüket akkor jönnek a korukkal.
2023. dec. 5. 08:35
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert azt hiszik, hogy összeszarod magad tőlük. Nem gondolják, hogy vissza fogsz szólni.


Nagyon gyakran tapasztalom, hogy a buszon pampognak, szidják a fiatalokat hogy azok nem adják át a helyüket. Volt, hogy konkrètan rám mutogatott az öreg ès elkezdett szidni ( hozzáteszem tele volt a busz tinikkel, èn 30 vagyok). Visszaszóltam, ès mèg neki állt feljebb. A következő megállónál leszáll, fenyegetőzött hogy rendőrt hív 🤔

Mindig a korukkal jönnek...

Ahhoz kèpest hogy milyen öregek, mindig tolakodnak, fellöknek mindenkit le- ès felszálláskor. Mindig versenyeznek, elsőnek kell lenniük. Erre van erejük, de megfürdeni vagy fogat mosni már nincs (mind húgy szagú, büdös szájú. Ahogy ordibálnak beteríti az egèsz környèket a szájszaguk).

2023. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Te most konkrétan arról beszélsz, hogy fizikai erőszakra váltanál, és ekkor meghátrálnak?
2023. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
85%
Nézd meg az életüket. Szerinted van fogalmuk ilyesmiről, hogy következmény?
2023. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezek nagyon nagyon elszemtelenedtek. Részben azért is mert mindent ráhagytak a bunkó fajtájuk, és azt hiszik bármit büntetlenül megtehetnek. Orbánék generációja amúgy pont, meg is látszik... És egyre frusztráltabbak és azt hiszik másokon ezt kiereszthetik. Pont az ilyeneket kell a legjobban verbálisan rommá alázni, és szétkapni őket szintén verbális eszközökkel ellentámadásként. Amikor rosszabb hangulatban vagyok, néha szabályosan várom hogy okot adjon rá, kössön belém, és már megy is aminek mennie kell. Én leeresztem a fesztülségemet, és tudom hogy jó helyre is mennek a pofonok.

Míg aki ilyenkor meghunyászkodik, az bátorítja is őket erre a tahóságra, meg be is nyeli a stresszt és őt rombolja, vagy épp kiadja máshol ártatlan embereken. Jobb ezeket helyben lerendezni szerintem.

2023. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4, engem fenyegetett már fizikai erőszakkal vén fasz (konkrétan így meg úgy szétverné a pofám, hogy verne meg, ahogy apám még sose, ilyenek), és válaszul erre előtört a bennem élő borsodi, hogy oké, benne vagyok, akkor játsszuk le, akkor jött az, amit a kérdező is írt, hogy háp-háp-háp, dehát ő már öreg, mondom oké, én meg nő vagyok, de én képes lennék megütni? Mondom persze, ha beváltaná a fenyegetéseit, hogy miket csinálna a magamfajtával, akkor igen, megvédeném magam.

Egyébként tüntetéseken készül videókon volt ez bennem, hogy nem értem, hogy hogy nem félnek attól, hogy egyszer majd emberükre akadnak, aztán valaki elpicsázza őket. Őszintén, te Bayer Zsolto kívü kitől láttál még olyan hangnemet megengedni magának, mint az idősebb korosztálytól? Én nagyon sokáig dolgoztam vendéglátásban, valahogy soha, senki 40 alatt nem visította a pofámba a beórázásommal után 0 perccel, mikor először látott, hogy erre se tanított meg az anyám, hogy a vendég az első, hol van a kávéja, amit már fél órája megrendelt? A vicc ebben az, hogy itt konkrétan láttuk a felütött rendeléseket a monitoron, a hölgy 2 perce rendelte a kávét, és a pápalátogatásról jött. Ahol elvileg feltöltődött lelkileg.

Nem azt mondom, hogy a fiatalabb generációkban nincsenek kellemetlen alakok, de ha meglátok egy ősz embert a láthatáron, akár civilben, akár munkában, tudom, hogy vagy édes ember lesz, és életem legjobb beszélgetését folytatom majd le vele, vagy teljesen legoz az életről, és olyasvalaki, aki csúnyán visszaél azzal, hogy illegális embereket verni. Sajnos utóbbiak vannak többségben.

2023. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

A magyar alapvetően egy szájhős nemzet kortól függetlenül. Szövegel, okoskodik, bunkóskodik, de ahogy mutatni kéne valamit a gyakorlatban, megáll a tudomány.

Egy idős ember meg abban nőtt fel, hogy aki hangosabb/idősebb, annak igaza van és nem mondanak neki ellen. Nincsenek felkészülve rá, hogy szembeszállsz velük.

Én 30as vagyok, és nekem is inkább a 40 felettiekkel vagy idősebbekkel van rossz tapasztalatom.

Szövegelni nagyon tudnak, meg a fiatalokat szidni, de viselkedni már nem igazán. Ráadásul nincs tudás a nagy pofa mögött.

2023. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!