Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tud eltűnni nyomtalanul...

Hogy tud eltűnni nyomtalanul egy lány a Facebookról ill. a netről?

Figyelt kérdés

Facebookon ismerősök vagyok egy horvát lánnyal lassan 10 éve. Két éve nincs semmi életjele a Facebookon. Az ismerőseire is ráírtam, nem tud senki semmit róla.

Egyszerűen eltűnt. Nem volt kamu, valós profilja van. Pár képeit is bemásoltam kereső programokba, még hasonló képeket sem dobott ki a net, totál semmi infó róla, még a neve sem bukkant fel sehol.

Éveken keresztül sok képet megosztott magáról, életéről, suli, ballagás stb. de semmi infó róla. Több mint 3 ezer ismerőse volt a facen.

Gondoltam írok a suliba ahol végzett, vagy nem tudom.

Rejtélyes módon eltűnt, semmi nyoma, de nem adom fel a keresést.


2023. nov. 12. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
A való életet akarja élni, nem a FB életet.
2023. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Egy barátnőm osztotta meg velem a mamami egy fórumát, az egyik felhasználóról kiderült, hogy totál kamu. Évekig volt tag, volt, aki személyesen találkozott vele. Kitalált egy teljesen új személyiséget, azzal fórumozott. CSaládja volt, stb.

Simán belefuthattál ilyenbe.

2023. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem olyannak tűnt és nem csak a faceról van szó.
2023. nov. 12. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Akármilyen hihetetlen a mai generációnak, a fészbukon kívül is van élet. Család, barátok, gyerek születés, valódi emberekkel, ÉLŐBEN. A gép vagy telefon bambulás helyett kirándulás, barátkozás, hobbik, meg ilyen baromságok, amin a nép élt azelőtt, mielőtt lett fészbuk. Szerinted kérdező ez fantasy?
2023. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Azert ez bem akkora rejtéj. Torolteted a fiókod es kész. Arra meg nem gondolsz hogy okkal toroltette magát? Valami tortent az eleteben amiert így dontött. Hagyd békén.

Egy egysuerű keresés pedig nem fogja kidobni ha toroltette magát a Facebook-ról hacsak valami újságcikk nem hozta le a nevét. Az újságcikk nyilvános. A törölt Facebook profil nyilván nem.

2023. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy nem olyannak tűnt, semmit nem jelent. Ettől még lehetett olyan... Pont ez a veszélye a netnek. Mindenki mond, amit csak akar.
2023. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt kamu. Pld. amikor volt neki a ballagás, megosztotta a képeket és az osztálytársai kommenteket írogattak a képei alá, hiszen együtt ballagtak!
2023. nov. 12. 17:33
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem töröltette a face profilját. Mai napig meg van.
2023. nov. 12. 17:35
 9/15 A kérdező kommentje:

4


Szokásos sablon teória...

2023. nov. 12. 17:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Akikre ráírtál, azok személyesen is ismerik?


Általában az van, hogy az illető elfelejti a jelszavát, és az e-mail fiókjába se tud belépni, így marad árván sok fiók.

2023. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!