Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyaroknál meddig tart még...

A magyaroknál meddig tart még ez a covid utáni muszáj menni valahova, nem bírok otthon ülni "utóhatás"? Covid előtt mindenki home office-t akart, otthon ült amikor lehetett, most meg mintha ingyen osztogatnának valahol valamit, akkora a forgalom...

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 10:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy a 480-as benzin is rászoktatta az embereket erre a folyamatos furikázásra valahova...
2023. nov. 9. 10:15
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Mer a Gyurcsány jobb volt?
2023. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Engedd már el ezt a kreténséged, k#rvára unalmas már. Éljed szép csöndben a kis szánalmas életedet, ahogy mindenki más is.
2023. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom, hogy bárki többet menne bárhová is, mint 5 éve.

Home office-t mindenki szeretne, vagy legalábbis a többség, mert oltári kényelmes dolog, utána meg miért ne mehetne bárki szórakozni, ahová akar?

2023. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Na a kérdező átjött a közlekedés kategóriából ide. Ott is folyton ez a rinyálás ment, hogy minek autóznak ennyit az emberek, mikor ilyen drága a benzin.

Én se autóznék ennyit ha nem 30 km-re lenne a cégem, és lenne oda normális buszközlekedés.

480-as benzin meg nem szoktatta rá az embereket, az is ugyanúgy fájt mindenkinek mint most a 600-as, de a muszáj nagy úr, mert meg kell venni, ahogy a drágább gázt és villanyt is.

2023. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, Covid előtt senki nem rinyált a homeoffice miatt és azért se, ha valaki eltüsszentette magát valaki mellett. Mindenki élte a normális életét, kié mozgalmas volt, kié nem.

Most picit változott ugyan a helyzet, de aki covid hiszti előtt is szeretett utazni, az etután is szeretni fog. 😉

2023. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez is olyan, mint "Ha a szomszéd megy, akkor nekem mégtávolabbra kell mennem" értelmetlen versenye.
2023. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Van igazsága a kérdezőnek. Én turiznusban dolgozom, nemrég ranteltem a kollégáknak arról, hogy úgy tűnik, idén nincsen vége a szezonnnak, november eleje van, aztán teltházzal megyünk. Ma november 9-e van. Mintha egyik napról a másikra elvágták volna a dolgot, véget ért a szezon.

Egyébként belőlem pont azt váltotta ki a karantén (én az alatt is végig dolgoztam, más választásom nem volt), hogy egyrészt undorodom az emberektől már, szerintem a többségük egy taigetosz-pozitív idióta, másrészt meg, ha van lehetőségem nem otthon tölteni a szabadidőm, akkor megyek. Ki tudja, mikor parancsolnak be újra a lakásba.

2023. nov. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képzeld,kérdező,van olyan munka,amit nem lehet hómofiszban elvégezni.Kicsit gyere fel a fényre!
2023. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja,meg a kérdezőnek nem tűnt fel,hogy kb. bezárták az embereket.
2023. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!