Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a globális...

Mennyire hisztek a globális összeesküvésekben ?

Figyelt kérdés
Miszerint néhány ember mozgatja a szálakat globálisan.

2023. okt. 8. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Abszolút ezt gondolom.
Lehet benne valami.
Az ember a legnagyobb állat.
Marhaság.
Ezt nem bírom jónanon tovább.
Én vagyok a világ ura.
Mindent el lehet hinni és el is fogják.
A hírekből ezt látni ,ha fele igaz így van.
Higyjen mindenki amit akar.
Pikachu mennykőcsapás !
21 szavazat
 1/4 Senior Séf ***** válasza:
Én vagyok a saját világom ura. Amibe meg amúgy sincs beleszólásom, az qurvára nem érdekel.
2023. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ismeri az emberi természetet az aki ekkora összeesküvést elképzel.

Vannak titkok.

2023. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most ez két kérdés;


1: Mennyire hisztek a globális összeesküvésekben ?

2: Hogy néhány ember mozgatja a szálakat globálisan.


A válasz:


1: Biztos van bennük valami, de nem gondolom hogy mindegyik igaz mert az emberek sokszor abba is belelátnak dolgokat amiben valójában nincs semmi. Néhány összeesküvés elméletnek indokolt és ésszerű alapja van. Azonban vannak vallásosan fanatikus összeesküvés elmélet hívők, akiknek annyira merev a szellemük, hogy még megfelelő cáfolóértékkel bíró bizonyíték ellenében is képtelenek meggondolni magukat az elméletekről: dogmatikusak (nem kicsit) Ezek az emberek annyira ostobák, mint akik ugyanilyen konokul állítják, hogy semmilyen összeesküvés nincs a világban.


2: Őszintén szólva nem tudom, hogy van-e néhány ember a világon akik mozgatják a "szálakat" globálisan, hiszen akkor minden országban - és azokon átívelve - kellene lenni egy egységes hatalomnak, de az ember nem azt látja, hogy az országok puszipajtások lennének: az egyik az USA-ba küld kém eszközöket, a másik Kínába, a harmadik Oroszországban, stb... Noha ebben a globalizált világban a pénzügyileg domináns vállaltok szerepe országokon átívelően is jelentősen megnőtt, ha van is valamilyen háttérhatalmi internacionális csoportjuk akkor az is leginkább a haszonszerzésre épülhet. Tehát elképzelhető, hogy vannak kiterjed internacionális szervezetek akik befolyásolják a világ bizonyos részeinek az alakulását de nem gondolom, hogy minden feltétel nélkül a hatalmuk alatt lenne, ahhoz túl nagy a versengés.

2023. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LaudeturJesusChristzs válasza:
Abban hiszek, hogy létezik. Abban nem hiszek, hogy mesterségesen (illetve szándékosan) idézték elő akármilyen céllal.
2023. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!