Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha diákmunkáról kirúgnak...

Ha diákmunkáról kirúgnak lehet még az életben munkám?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl feketelistára kerülhetek-e emiatt pl egy pesti cégnél

2023. aug. 25. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Annál a cégnél lehet ahonnan kirúgtak, de az összes többinél nem.
2023. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire buta vagy?

Miért ne lehetne?

2023. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít azon a helyen kívül, ahonnan elküldtek. Nincs feketelista és nem látják a cégek az előzményeket - azt leszámítva, amit az önéletrajban fel akarsz tüntetni.
2023. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Senkit nem fog érdekelni, hogy te tizenévesen hol dolgoztál pár hetet diákmunkán.
2023. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 grafno ***** válasza:
13%
Pont emiatt léptem ki anno diakmunkaskent egy elég tré melóból, mert féltem ha kirugnak akkor úgy járok mint majd a nagybátyám aki 35 éve nem talál mar munkát, mert egyszer elaludt a melóból és mire beert már fordítottak is vissza. Azóta is minden nap azt a napot emlegeti...
2023. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha az önéletrajzban feltüntetem? 3 évig dolgoztam ott. Sokat tanultam. Nem szabadna veszni hagynom
2023. aug. 25. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkából is rúgtak már ki, meg "felnőtt" munkából is. Mindkettőt feltüntettem mindig az önéletrajzomban. Mivel az egyetemi éveim alatt viszonylag gyakran váltottam munkát, mint mindenki más is ebben az időszakban (kb. évente), ezért a legtöbb helyen rá se kérdeztek. Ahol mégis, ott elmondtam őszintén, hogy mi történt (diákmunkás helyemen köcsög volt a főnök és visszapofáztam neki, amit nem bírt el az egója, ezt nyilván nem így fogalmazom meg, de azért átjön a lényeg, felnőtt helyemen meg létszámleépítés volt, és hát én voltam az egyik legújabb). Nem tudom, buktam-e már el állást emiatt, de ha igen, azt se bánom. Amelyik vezetővel nem lehet beszélni, nem lehet neki semmi negatívat megfogalmazni, mert ha igen akkor veled fog példát statuálni, az inkább ne is vegyen fel dolgozni.
2023. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!