Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kirúgnak diákmunkából...

Ha kirúgnak diákmunkából akkor az a jövőben befolyásolhatja a munkakeresésem?

Figyelt kérdés
Kis településen dolgoztam. Úgy néz ki nem felelek meg. Ha a jövőben pl egy pesti cégnél szeretnék dolgozni akkor vajon mennyire fogja érdekelni őket hogy miért hagytam ott a Karakószörcsöki állásom

2023. jún. 23. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem érdekel az előéleted, nem kell vallanod róla. Azt mondasz amit akarsz, nem fogják és tudják ellenőrizni. Vagy még inkább meg sem említed, hiszen nem elvárás senkitől hogy a diákévei alatt dolgozzon, és keressék a megmagyarázandó lyukat az önéletrajzban. Abban az időszakban eleve tanulmányokat folytattál.
2023. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha önéletrajzban látják akkor lehet utánam kutatnak
2023. jún. 23. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

"Abban az időszakban eleve tanulmányokat folytattál." = akkora be van írva hogy melyik iskolába jártál, nem jelenti azt hogy ilyenkor te dolgoztál bárhol is. Nem fognak kutatni, mert nem számít, főleg ha a munkakörnek sem releváns tapasztalatról van szó.


"De ha önéletrajzban látják"

Mondjuk nem írod be (?).

2023. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ha tudnád hogy engem már hány helyről rúgtak ki.

Kit érdekel? Soha nem mondom sehol, ha megkérdezik mindig megmondom, hogy közös megegyezéssel jöttem el xy dolog miatt, és ennyi.

Egyszer kirúgtak, mert a boltban azt mondta az üzletvezető, hogy hozzam ki a kettes raklapot, kivittem, és azt mondta, hogy ő a hármast kérte, ezen meg összevesztünk. Ez diákmelò volt. Aztán kirúgtak, mert ketten voltunk egy szolgálatban őrök, én a 4 órás pihenőmet töltöttem éjszaka, míg a másik őr a fülében dübörgő zenére ült a számítógép előtt, és nem engedett be valami főnököt, mert az idióta nem hallotta a dübörgést. Persze rám kente, hogy én nem engedtem be, közben kamera felvétel volt arról, hogy én elmentem pihenőre, de a főnököm kis cimbikéje volt ez a féreg, szóval nem érdekelte.

Aztán egy gyárban dolgoztam, és lekéstem egyetlen egyszer a céges buszt, és nem értem be időben. Ezért is kirúgtak.

Micsoda tragédia. A családom amúgy annak fogja fel, de leszarom azt is. Most hála az égnek sokkal jobb helyem van, mint ezek voltak.

Amúgy senkinek semmi köze hozzá. A munkaadòdnak sem vagy köteles magyarázkodni.

2023. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!