Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik tőlem alacsonyabban...

Akik tőlem alacsonyabban vannak azok ezért utálnak, akik felettem azok meg lesajnálnak. Akkor hova hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
Valahogy magamat meg nem találom senkiben.

2023. aug. 17. 08:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Egy nyomirult pelda a megerteshez:


Egy csaj azert engem utál mert nyomult a pasimra aki meg elküldte a búsba. Elkezdett engem utanozni is az se jött be csórinak.

En meg mit tehetek az egészről? Mégis én vagyok utálva mert nekem olyan pasim van akit ő soha nem kap meg.

2023. aug. 17. 16:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj :D

Egyébként valahol megértelek, 10 éve nagyrészt olyan kollégáim vannak akiknek kilóg a kapanyél a szájából. Őket én nézem le és nincs kedvem a videki élet viszontagságairól, a cukorbajos nénikéjükről, meg arról dumcsizni hogy mint írt a telex.hu. Néha aztán különlegesebb figurák is megjelenik itt átmeneti megoldásként, nekik meg nyilván az egész közeg unalmas, majd pont velem barátkoznának.

Megtanultam lesz*rni és azóta sokkal jobban szórakozok az első kategórián és sokkal jobban megtalálom a hangot a másodikkal.

2023. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!