Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretem a keleti...

Miért szeretem a keleti országokat a többi fiatalokkal ellentétben?

Figyelt kérdés
Mindenki Amerikába (vagy csak nyugatra) akar menni, ha meghallják hogy keleti országok, esetleg Oroszország mindenki húzza a száját. De ha én meglátok akár egy keleti vagy Orosz videót olyan otthonos érzésem van. Mintha pár évvel ezelőtti Magyarországot látnám. Olyan "feelinges" egyszerűen nekem az egész.
2023. jún. 28. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert valószínűleg érettebb, intelligensebb vagy a kortársaidnál, vagy egyszerűen csak felismered és átlátod a kettő közötti ellentéteket, és hogy melyik oldal milyen értékeket vall magáénak, hogyan él, okoz-e kárt másoknak, és milyen mértékben
2023. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
mert proli vagy
2023. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ezért proli??
2023. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
a keleti országok 100 évvel le vannak maradva minden téren
2023. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

#4 Már nem. És eddig is csak azért voltak, mert a Nyugat kizsákmányolta őket.


Ilyen tájékozatlan megszólalások alapján valószínűleg inkább te vagy lemaradva, de nem csak száz évvel.

2023. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

#5:

Jól van, állítsd le magad, Okostojás, az emberek nagy része még mindig nem Szaúd-Arábiába akar nyaralni menni, maradjunk annyiban.

2023. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 Látod, butuskám, még csak ez sem igaz :D Persze megértem ha nálad a gettóban mások a tapasztalatok az emberi szintet alulmúló kulturális ismereteiddel.
2023. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert jobban emberközpontúbb a gondolkodásuk.
2023. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is bírom például Oroszországot, nem mint háborús agresszort, hanem mint országot. Bár nem jártam ott, de nézegetve utcaképeket megvan a maga hangulata, tényleg olyan mintha még tőlünk is le lenne maradva vagy 30 évvel és ott ragadtak valahol a rendszerváltás környékén.


Mondjuk nekem az USA-ból is a régi, filmek által vetített 70-90-es évek Amerikája tetszett, nem az amit most látok hogy 90%-ban kövérek meg feketék ülnek a platós kamionjukban (Ram, F250).

2023. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül nem mondom, hogy Oroszországba költöznék, csak megnézném milyen.
2023. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!