Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért alakult ki az emberekben...

Miért alakult ki az emberekben ez a Pfizer-imádat és keleti oltásellenesség?

Figyelt kérdés

Alapvetően elmondható, hogy nálam, nálunk, ámblokk az ország 99%-ánál jóval okosabb emberek fejlesztették ki a koronavírus elleni oltásokat, amik többlépcsős teszteléseken mentek keresztül - elvégre ki a fene akarná kiírtani a saját dolgozó népét, aki a pénzt termeli "odafentre"?

Ennek ellenére az emberek úgy válogatnak, mintha azt kérdeznék, hogy almát, banán, körtét, vagy szilvát szeretnének-e desszertnek enni, holott minden vakcináról el lett milliárdszor pofázva, hogy hatékony, több kutatás (nem csak magyar) bizonyítja ugyanezt.

Akkor miért viselkedünk úgy, mintha valami cipőmárkáról lenne szó, amin 1-1 figura trendibb, mint a másik?


2021. ápr. 30. 19:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
Miért teszel fel kérdést ha meg is válaszolod a szerinted tutit.
2021. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Mert a médiában azt állítottak be csúcsszupernek, a többit meg veszélyesnek
2021. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Semmilyen transzparents dokumentáció nincs sem a kínai, sem az orosz vakcináról. Mivel ilyen nincs, nem is engedélyezték Európa nagy részén, ahol orvosszakmai, és nem keletre nyalós politikai döntés eredménye az ilyen.

Én bízok az orosz és a kínai tudományban, ami azt illeti dolgoztam mindkét ország egyetemein, tehát nem a levegőbe beszélek. Viszont nem bízok a tudományos élet felett álló politikai vezetőkben, akiknek nem drága az emberélet.

Röviden. Ja igen, és mivel orosz-kínai vakcinát nem fognak elfogadni az EU egy részén, ezért utazni elég nehéz lesz.


Az astrával pedig az a bajom, hogy több ismerősöm majd belehalt a mellékhatásokba, és komoly vérrögképződési esély is van. Egy rosszul összerakott vakcina, J&J-vel együtt.


Pfizer, Moderna technológiai oldalról is vállalható, transzparens, és jó eredményeket mutat.

2021. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
44%
Ez olyan mint a kedvenc focicsapat. Egy Arsenal rajongó nem fog hordani Manchester United pólót.
2021. ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%
Ja, 8 hét alatt sikerült letesztelni több lépcsőben. Istenem, a sötétség hatalmas ebben az országban...
2021. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Én oroszt kértem és azt kaptam. Én meg abban bízom. De tökre nem érdekel, ki mit preferál.
2021. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
17%

Mert látják, hogy kínaiak a gagyi zenélős játékok, és akkor biztos a vakcina is ugyanaz a minőség. A média is felfújja a zenecás vérrögképződéseket (25 millió beoltott közül a 86-ot, ami nincs is bizonyítva, hogy a vakcina okozta)


A pfizert meg azért szeretik, mert abban van a legkevesebb hatóanyag (ezért mondogatják, hogy a pfizereseknek kinéz a 3. oltás nyár végén) és ezért annak a legenyhébbek a mellékhatásai.

2021. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
80%
Igen 4-es a vakcina az pont olyan, mint egy focicsapat xdddd
2021. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Volt most szerbiában egy 30ezres reprezentativ teszt (ők már régebb óta oltanak az összes vakcinával) (persze csalhatnak is mint mindenben de en ezt ugy gondolom alapul lehet venni) azon megmutatkozott melyik vakcina milyen erős, abban a pfizer allt legjobban szoval szerintem érthető hogy azt akarja a többség, mondom ezt ugy hogy en elfogadtam az egyik leggyengebb kinait, az is sokkal jobb mint ha nem vagy beoltva.
2021. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
10%
a kici kínai ezeöccáé cak szok, minimu 10 dara, ad 50% védeccé, vagy véd, vagy nem
2021. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!