Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyáltalán nem foglalkozok...

Ha egyáltalán nem foglalkozok politikával, lehetek boldogabb?

Figyelt kérdés

Korrupció itt, uszítás ott, mingránsok, határkerítés, Gyurcsány, Brüsszel, EU-s pénzek, infláció, háború, strómanok, hazugságok, néphülyítés, kétharmad, ellenzék, energiaárak, megélhetési válság, bűnözés, stb.


Ha egyáltalán nem foglalkozom ilyenekkel sem tv-ben, sem online, se máshogy, hanem csak saját magammal és a céljaimmal, lehetek boldogabb és stresszmentesebb?


2023. jún. 15. 13:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit és hogyan foglalkozol vele.
2023. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!