Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mást se hagynak békén azzal...

Mást se hagynak békén azzal közel a harminchoz, hogy mikor fog megnősülni, meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
Régebben egyszer se hallottam ilyet, de az elmúlt 3 évben mindenkitől ez jön munkahelyen és családon belül is.
2023. máj. 17. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Engem már szerencsére nem traktálnak ilyen hülyeségekkel.


31F

2023. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Mondd nekik, amikor ezzel piszkálnak, hogy:

"addig várok csak a házasodással, míg egyszer egy házas ember el nem kezdi őszintén dicsérni a saját házasságát, vagy a házastársát a fülem hallatára! Akarsz lenni az első?"

Az illető többet nem abajgat, azt garantálom.

2023. máj. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után leszknak róla, nyugi.
2023. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36N 33F vagyunk, 2 gyerekkel, 10 éve együtt. Az elején 2-3 ember rákérdezett, mondtuk, hogy nem akarunk házasodni. Elég volt 1x elmondani
2023. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 leszek idén és senki nem mondja, pedig másfél éve párkapcsolatban vagyok. De engem a családom úgy kezel, mintha 12 lennék, nem gondolnak bele, hogy nemsokára tényleg esküvő és gyerek is lesz. De például egy barátnőmet az anyja már 2 éves párkapcsolat után is b.asztatta, amikor 25 volt a lány, hogy mikor lesz már az esküvő, merthogy ő már megvette az örömanya ruhát, meg menjenek próbálgatni menyasszonyi ruhákat, pedig még lánykérés sem volt.
2023. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!