Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amit valaha mondtak neked?

Figyelt kérdés

2023. máj. 14. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel a tehetséggel sok pénzt kereshetnél...., de a pénz vonzza a mocskot, az meg nem kell...
2023. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Sok volt.. de volt olyan is, hogy a saját anyám megmondta nekem, hogy megbánta már, hogy megszült.
2023. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Elég sok ocsmányságot vágtak hozzám osztálytársak. De őszintén nem érdekel, mert tudom, hogy tíz éven belül lecsúszott drogos csövesek lesznek.
2023. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nagyapád meghalt
2023. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor anno 8.-ban egy bagatell nézeteltérés miatt az egész osztály ellenem fordult, egyöntetűen hazugnak neveztek és megaláztak. Így utólag visszagondolva csak nevetek az egészen, de akkor nagyon rosszul esett…
2023. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nárcisztikusnak nevezett egy olyan ember, akiért mindent megtettem volna.
2023. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Régen korai tinédzser koromban történt amikor apám azt mondta,hogy a munkahelyén a tanuló sokkal ügyesebb meg jobb mindenben mint én.Hozzá kell tennem,hogy faterom soha nem dicsért meg semmit sem amit tettem,plusz nem tanított soha semmit nekem.:(
2023. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék egyet kiemelni, ez azt jelenti, hogy nagyon vad dolgokat nem kaptam, de volt olyan, amikor meglepett és bántott az adott szituban a szöveg. Mindig az a legfájóbb szerintem, amikor olyat mondanak, ami alapján tiszta sor, hogy nem értette, amit én mondtam neki. Azaz, amikor többet képzelek bele a másikba, mint amennyi benne van, azaz csalódok benne.
2023. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Gyakran mondtak olyan dolgokat, amik így belém martak, és kifejezzen fájt.

Például amikor közölte velem egy családtagom, hogy önző vagyok, csak magammal foglalkozom, én vagyok magamnak az első, második, stb stb... .

Vagy amikor a volt legjobb barátnőmmel hasonlítottak össze, mert hogy ő sokkal jobban tanul, én meg elbújhatok mellette (ekkor nagyjából 5.-es lehettem, akkoriban ez nagyon fájt)

2023. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!