Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszett nektek valaha egyetem...

Tetszett nektek valaha egyetemi tanárotok?

Figyelt kérdés

Esetleg fordítva, hogy ti tetszettetek a tanárnak? Miből jöttetek rá?

Ti kifejeztétek valahogy a vonzalmatokat?


/Nem, nekem nem tetszik senki. Hallottam, hogy egyetemen ilyen dolgok már előfordulhatnak és érdekelnek a tapasztalatok./



2023. ápr. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik doktoráns tetszett, aki gyakorlatot tartott. Ez viszont nem ilyen klasszikus tanár-diák ismeretség, sztem max 5 év lehet köztünk. A jóval idősebbek viszont alapból nem jönnek be, úgyhogy az ilyen professzorok no way.

Ez egy felnőtteknek szóló képzés, nem gyerekek ülnek itt, mint gimiben, nem etikus ugyan egy tanárnak összejönnie a diákjával, de van olyan, hogy valaki tanít egy fél évig egy tárgyat, aztán többet nem is oktatja a diákot és két felnőtt meg azt csinál, amit akar.

2023. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, de nem akartam semmit. Csak megjegyeztem, hogy jófej, érdekes, okos, stílusos és jóképű. Azóta is az egyik kedvenc tanárom, de már nem vonz, az pár nap alatt elmúlt.
2023. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

Ellenben a kis fityf/sz doktornaduszok levarrták az összes valamirevaló lányt az évfolyamon rendszeresen

2023. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszett, 10 év korkülönbség volt köztünk. A viselkedése alapján kölcsönösnek gondoltam, tévedtem. Valószínűleg csak az egóját növeltem.
2023. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!