Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendben van többször is...

Rendben van többször is megütni a gyereked, ha nem tanul jól, egyest kap, nem érdekli az iskola? (Általános iskola felső)

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek?
2023. ápr. 30. 08:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rendben. Senkinek sincs joga megverni senkit sem. Kivéve persze az önvédelem, vagy mások védelme esetén.

A szülő inkább magában keresse a hibát, hogy mit rontott el, amikor foglalkozni kellett volna a gyerekkel, amikor még kisebb volt.

2023. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Girlll3 ***** válasza:
100%
Mert ha vered,akkor okosabb lesz?! Talán inkább el kellene fogadni, hogy Neki is lehetnek tanulási nehézségei és türelemmel együtt tanulni,segíteni vagy és mivel Neked nincs TÜRELMED, akkor KORREPETÀLÒ tanárt keríteni a gyermekednek. Hogy lenne már elfogadható pár hülye jegy miatt MEGFÉLEMLÌTENI, TERRORIZÀLNI a gyereked? Abból mit tanul majd,hogy mindenre erőszak a megoldás?! Még,hogy a szülőktől félni kell, meg ő nem elég jó, elfogadható.
2023. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Páran félreértettétek, én nem a szülő vagyok hanem a gyerek. Már felnőtt vagyok. #12 nagyon jól írja, hogy milyen életem volt, ami a mai napig kihat. Mai napig félek, hogy mit fognak szólni ha olyat csinálok amit ők nem néznek jó szemmel, pedig már nem élek velük. Most szakember és a szerelmem segítségével dolgozom fel a történteket. A kérdésemből kitalálhattátok, hogy mennyire magamat hibáztattam akkor is és még valamennyire most is, hogy felmerült ez egyáltalán bennem, hogy jogosan vertek-e. Akartam még néhány objektív választ, nagyon köszönöm mindenkinek, aki megerősített abban, hogy megbocsáthatatlan amit tettek és bármi más módszer jobb lett volna. Eldöntöttem: megszakítom velük a kapcsolatot.


Köszönöm még egyszer!

2023. ápr. 30. 13:26
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosincs rendben fizikailag bántani. Amikor ölök, hogy mást védjek, akkor is fájdalommentesen és gyorsan teszem. Nem hogy a saját gyermekemet, akinek én vagyok az óvója a tanítója, a felvigyázója, és védelmezője minden értelemben.
2023. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem veri meg azt, akit szeret. Vagy nem így van?
2023. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Azért el tudok képzelni olyan helyzetet de szerencsére addig sose fajult még nálunk.
2023. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nincsen rendben.A gyereket nem megfélemlíteni kellene és elvárni tőle a dolgokat,mert ha nem akkor jön a verés.
2023. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!