Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 33 éves antiszoc nőként egy...

33 éves antiszoc nőként egy ilyen életből mi a kiút?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni.

Sulis korom óta nem nagyon tudok beilleszkedni,nem tudok hosszan beszélgetni emberekkel.Mindig volt egy két osztálytárs később munkatárs akivel jóban voltam,de úgy megnyílni sose tudtam, sulin majd munkán kívül nem jártam össze velük.Tehát fiatalon nem jártam bulizni szinte sose. Eleinte hívtak ugyan de szegények voltunk így nem volt zsebpénz. Otthon a szüleimmel tesóimmal el tudtunk beszélgetni.

Nagy nehezen 24 évesen összejöttem egy fiúval,aki már a férjem.Kedves, aranyos, megértő, vele szerencsém volt. De már 9 éve ennek ,a szerelem már nem úgy ég. Alig van szex, viszont most jutottunk el odáig hogy akkor jöjjön a baba.Dolgozunk mindketten de úgy is alig marad pénz,nincs jó állásunk,így babaváróból kellett venni lakást is,ami nem is legjobb környéken van.Utáljuk is mindketten.De legalább már a miénk. Szeretem a férjem,ha vmi történne vele őszintén úgy érzem, hogy én sem akarnék tovább élni. Viszont egyre többször tetszenek meg más férfiak.Sőt ha vki kedvesebb velem már attól zavarba jövök. Néha fantazialok is másokról, emiatt is bűntudatom van.Ráadásul most szociális fóbiásként egy üzletben dolgozom ahol az ügyfelek jönnek mennek, tehát beszélni kell, jó nem hosszan,csak a kötelezőt,de úgy is vannak akik egy csomót dumálnak és akkor jópfizni kell velük,ami nagyon nem megy.Na meg némelyik próbál udvarolni, és olyankor zavarba jövök,mert általában jópalik pont.Előtte gyárakban dolgoztam,ott ugy ahogy eltudtam vegyülni de mindig én voltam a fura lány. Barátaim most sincsenek de ezt már elengedtem. A babára sem hiszem, hogy készen állok,de már terveztük, és korosodok is . Félek ettől is . Állandó kisebbségi komplexusom van a külsöm miatt,a fejem is csúnya, kövér is vagyok.Amióta összejöttünk feljött 10 kiló, és az istenért nincs akartom leadni cska siránkozok,az edzésre otthon ráveszem magam,de a kaja nem jó.Igy mit sem ér.

Tehát olyan vagyok emberek közt mint egy szobanövény,van egy kívülről jónak kinéző házasságom és olyan emberrel akit szeretek de közben másokra vágyom, és nem haladunk együtt sem előre csak nagyon lassan.

Sokszor ha hazaérek és egyedül vagyok arra gondolok hogy mi a francért élek én, miért vagyok a kib*szott bolyón.


2023. ápr. 1. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ő írta, hogy azért alapvetően szeretik egymást.
2023. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Az mindegy.

A kérdezőnek először magát kellene rendeznie.

Mindenféle komplexusa van,nincs rendben magával,depressziós, a házasságában sem érzi jól magát.

Ide minek gyerek?

2023. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt nézd meg, nekem kicsit segített: [link]
2023. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

"most jutottunk el odáig hogy akkor jöjjön a baba. Dolgozunk mindketten de úgy is alig marad pénz, nincs jó állásunk"


Bocs de a babaprojekt egyenes út teljes elszegényedéshez, ha ilyen alapokkal rendelkeztek.

A gyerekhez és a felneveléséhez milliók és milliók kellenek.

Te szülsz, azután éltek egy fizetésből, amikor kettőtök fizuja is csak a vegetáláshoz elég.

A férjed dolgozik majd kettőtök helyett úgy, hogy eközben még hátrébb kerül nálad a sorban és ő csak a pénzt kereső robot lesz.

Lehet, hogy beletörődik, de az is lehet, hogy megunja ezt az állapotot és lelép.

Erre a helyzetre is van terved??

Szóval az a lényed, hogy nem kötelező minden helyzetben szaporodni!!

2023. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%
Na ezért tartunk itt népességcsökkenés tekintetében, ahol... Adott egy gyerektelen 30+ korban lévő házaspár saját lakással és a "jótanácsok" többsége lényegében arról szól hogy rúgják fel a gyerekvállalási terveket, mert szar az élet és egy gyerekkel "a nyakukban" még szarabb lesz. A 24-es meg külön is szégyellje magát, ilyen önző és pénzcentrikus megközelítésével a családalapításnak, vagy az ő szóhasználatával "szaporodásnak", ritkán találkozni, és még azzal is ijesztgeti szegény kérdezőt hogy majd a gyerek miatt fogja otthagyni a férje.
2023. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
43%

25.

Nem csoda, hogy nem érted 20-as IQ-val a különbséget az előre látható dolgok és az ijesztgetés között.

Persze, ha abba a népcsoportba tartozol ahol ész nélkül gyártják a gyerekeket, hogy majd a többiek eltartják az adójukból, akkor nem is csoda, hogy nem látsz tovább a putritok falánál.

Az általad említett és legerősebb érved a "saját lakás" volt.

Nyilván ezt már meg sem érted, hogy -sajnos- NINCSEN saját lakásuk!!

Az ugyanis jelenleg a banké és még jó pár évtizedig az is marad, ha rendesen fizetik. Ha bármely okból nem fizetnék, akkor viszont simán kirakják.

2023. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%

#26

Rettegj csak, rettegj, jól láthatóan lesüllyedtél a lelki nyomornak arra a szintjére ahonnan már nincs visszaút...

2023. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

25-27

Az élő példa arra, hogy nem kellett volna a szüleiteknek mindenáron szaporodniuk, mert a hozzászólásotokból látható a sajnálatos végeredmény!

2023. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

25-ös:


Épp,hogy nem ettől.

Hanem attól,hogy itthon nagyon rosszak a körülmények egy gyerek vállalásához.

Itthon, ahol úgy vállal a legtöbb ember gyereket,hogy 30-40 milliós hitelt vesz fel, remélve,hogy sikerül 3 gyereket szülni és nem kell visszafizetni.

Így, szorongva fognak élni amire rámegy a házasságuk is.

Közben sikerül egy gyereket összehozni akinek a lelkét megnyomorítják a válással és a saját lelki problémáikkal.

Pont ezek az emberek nem tudnak a lelki egészségre koncentrálni mert a túlélés elveszi minden idejüket és energiájukat.

Így a már meglévő szarjaikra pakolnak még egy hatalmas terhet.

Az emberek többsége kettőnél tovább nem lát.

Azok vállalnak gyereket akiknek nem kellene és azok nem akiknek lehetne, csak mivel van eszük nem vállalnak.

2023. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

#29

Ne próbáljátok már bemesélni hogy Magyarországon csak úgy van joga egy gyereknek megszületnie hogy azonnal belecsöppen a jóba és semmiféle anyagi vagy családi nehézségekkel nem szembesülhet amíg nem lesz felnőtt. Bőven ismerek olyanokat akik igen szerény körülmények között nőttek fel, némelyek csonka családban és mégis talpraesett, jó szívű emberekké váltak. Meg olyanokat is, akik a jómódú szülőktől, a jólétben mindent megkaptak és elkényeztetett élősködők lettek felnőttkorukra.

2023. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!