Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elengedem, akkor kevésbé...

Ha elengedem, akkor kevésbé fáj. De hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

Nem tudom találkoztatok-e már az interneten azzal a képpel, ami egy kötélbe kapaszkodó kezet ábrázol. A lényeg, hogy a kéz a kötél által egy olyan dologhoz ragaszkodik, aminek már nincs helye a kéz tulajdonosának életében, ezért a kötél véresre sebesíti a kezet. Amint a kéz enged a kötél szorításán és elengedi a kötelet, a kéz elkezd gyógyulni.

Az életemen két olyan dolog van, aminek szorításán nagyon jó lenne engednem. Az egyik egy hely, a másik pedig egy ember. Ami a helyet illeti, sikerült megtennem az első lépést, hogy ne ragaszkodjak görcsösen, de az illetőt tekintve nem jutok semerre. Tudom, hogy el kellene engednem, mert olyan szekér után futok, ami nem vesz fel és csak fájdalmat okoz ezáltal, de nem tudom elengedni. Kérdésem, hogy mit kellene tennem, hogy el tudjam engedni valamennyire ezt is és ne okozzon fájdalmat?



2023. febr. 18. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi az oka, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá? Mitől különlegesebb, mint bárki más? Milyen pozitívumot hozott az életedbe?
2023. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
180 fokos fordulatot hozott pozitív irányba. Megmutatta, hogy én is számítok.
2023. febr. 18. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Gondolj arra hogy úgyis otthagyott volna egy gazdagabb pasiért.
2023. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és én rontottam el mindent, de tanultam is belőle egy életre. Van egy olyan kivételes képességem, hogy minden fontos dolgot elrontok.
2023. febr. 18. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel rontottad el?
2023. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megszakítasz vele minden kapcsolatot, de utólag ne legyen az hogy hiányzik és írkálsz neki meg ilyenek mert azzal őt is bántod.
2023. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!