Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy elmebetegnek küldtem...

Egy elmebetegnek küldtem magamról videót?

Figyelt kérdés
Meghirdettem valahol egy kabátot (nem Facebookon), ahova megadtam az elérhetőségeimet, telefonszám, név stb. Ma reggel hívott egy csávó, hogy megvenné az általam meghirdetett kabátot a lányának, de előbb szeretnék videón látni, amikor rajtam van. Megadta a “lánya” telefonszámát, hogy majd neki küldjem el a videót. Igazából már itt fura volt a dolog, hogy minek kell neki videó a kabátról, amikor a hirdetésben van róla kép minden szögből lefotózva, RAJTAM. Nos, mivel egy relatíve drága kabátról van szó (80k), betudtam annak, hogy csak biztosra akar menni, és hogy ennyi belefér, ha elviszi. Igen ám, de amint elküldtem neki a videót a kabátról, már ki se csengett a telefonja, tehát letiltott. Most komolyan valaki ennyire elmebeteg, hogy egy kabátra veri ki? Vagy minek kellett neki a videó? Legszívesebben felkeresném a csávót és a szart is kiverném belőle.

2023. febr. 15. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 9es ír, az sajnos nagyon is lehetséges.
2023. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha az arcod nem látszik, nincs mitől félned. Oké, párszor most lehet kiveri rád... de bajod nem lesz, cska lehet a tudat kellemetlen. Bár ha ez "megnyugtat", 100%, hogy nem ő az egyetlen az életben, aki ezt megtette már. :D

Egyébként azért is átlátszó a kérés, mert attól, hogy valakin jól mutat, másvalakin egyáltalán nem biztos. Ez csak akkor lenne ésszerű kérés, ha valaki olyasvalaki veszi fel, aki a vásárlóval azonos alkatú.

2023. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem, - megy majd a kabátért, csak nem óhajt fizetni érte.
2023. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#9 ez nagyon is valóságszerű, amit írsz, jó meglátás!:)

Köszönöm a válaszokat, legközelebb okosabb leszek az biztos.

2023. febr. 15. 13:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Tiktokon volt egy szivatás, h az eladó porszívóról kért videót a csávó. Utána úgy hogy szivjon fel vele mondjuk rizst az illető. Utána pedig hogy ne sima fehér rizst, hanem barnarizst, mert neki csak barnarizs van otthon, úgyhogy ő is csak barnarizsnél fogja használni. Szerintem csak egyszerű szivatás.
2023. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, mikróval is eljátszotta, hogy megmelegíttetett mindenféle kaját az eladóval :D


Amúgy nem hiszem, hogy a kabátos verzió e célból készült volna, legalábbis ha már szivatnék, akkor kértem volna, hogy tornásszon benne, csináljon mérleg állást, vállkörzést, guggolást, stb hogy bírja-e a ruha anyaga, vagy ilyesmi indokkal :)

2023. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!