Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy elmebetegnek küldtem...

Egy elmebetegnek küldtem magamról videót?

Figyelt kérdés
Meghirdettem valahol egy kabátot (nem Facebookon), ahova megadtam az elérhetőségeimet, telefonszám, név stb. Ma reggel hívott egy csávó, hogy megvenné az általam meghirdetett kabátot a lányának, de előbb szeretnék videón látni, amikor rajtam van. Megadta a “lánya” telefonszámát, hogy majd neki küldjem el a videót. Igazából már itt fura volt a dolog, hogy minek kell neki videó a kabátról, amikor a hirdetésben van róla kép minden szögből lefotózva, RAJTAM. Nos, mivel egy relatíve drága kabátról van szó (80k), betudtam annak, hogy csak biztosra akar menni, és hogy ennyi belefér, ha elviszi. Igen ám, de amint elküldtem neki a videót a kabátról, már ki se csengett a telefonja, tehát letiltott. Most komolyan valaki ennyire elmebeteg, hogy egy kabátra veri ki? Vagy minek kellett neki a videó? Legszívesebben felkeresném a csávót és a szart is kiverném belőle.

2023. febr. 15. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Engem is érdekelne a kabát. Én úgy szeretném hordani, hogy nem veszek alá semmit. Tudnál mutatni egy ilyen videót?
2023. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

🤣🤣 jó, ez most tényleg vicces volt.:D

Mindenestre jó kis lecke volt ez is.

2023. febr. 15. 11:24
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Tetszett a videó, most az unokahúgomnak vennék melltartót. Várom a második részt.
2023. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek átlátszó volt ez a szöveg? Túl naív lennék?
2023. febr. 15. 11:34
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen drága kabát esetén valamennyire tényleg hihető, hogy a vevő videón is szívesen megnézné, mielőtt megveszi, szóval szerintem nem voltál naiv, főleg, hogy gyanús is volt számodra a dolog. Mindenesetre nagy kárt nem okozott neked ezzel, persze érthető a dühöd, én is kitaposnám az ilyennek a belét, egyrészt az időmet pazarolja, másrészt meg gusztustalan :D
2023. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Mivel rengeteg az idióta ember, ezért igen, nagy eséllyel, akinek elküldted, az is az.


Mindenesetre szerencsére semmi OLYAN nem volt a videón (legalábbis remélem, nem látszik rajta, hogy hol laksz, meg ilyenek!), szóval bajod nem lesz belőle.


Legközelebb ilyenre nyugodtan mondj nemet.

2023. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm szépen, nagyon jól összefoglaltad a gondolataimat.:)

#6 szerencsére semmi nem látszik, csak a kabát, meg persze én, de fej nélkül.

2023. febr. 15. 12:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha igen? Nem a kanapén ülve maszturbáltál hanem gondolom fordultál egy üres fal előtt 2t felöltözve.

Legyen vele boldog, ennyi.

2023. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit tudok még elképzelni? (igen, megindult fejben a kriminálhangya :D)


Hogy az általad küldött képeket felhasználva ő maga is feltesz egy kabátos kamu hirdetést. Mondjuk 20-30 ezerért.

Jönnek az érdeklődők, és hogy még hitelesebb legyen, felajánlja, hogy videót is küld, hogy tényleg az "övé" a kabát, tényleg "ott van nála, valós időben és helyen".

Vagy ha valaki szintén kér tőle videót, akkor tud is küldeni. Tök korrekt eladó nem? Biztos nem csaló.


Aztán mégis, mert biztos, hogy lesz olyan, aki elutal előre 20-30 ezret, csomag nem jön.

2023. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Naiv voltál.

Egy 80 ezre kabátnál megmondanám, hogy jöjjön ide, nézze meg élőben, próbálja fel és ha tetszik neki, vegye meg.

Aki anélkül megveszi, hogy felpróbálná, eleve hülye. Vagyis, ha ez a fickó erre készülne, akkor vagy hülye, vagy valami hátsó szándéka van a videóval, vagyis már csak emiatt se kéne belemenni.

2023. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!