Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszabadulni egy...

Hogy lehet megszabadulni egy szó szerint elmebeteg embertől?

Figyelt kérdés

Egy éve ilyenkor elkezdett nekem írogatni egy pasi, találkoztunk kétszer vagy háromszor, és ezek után elkezdte terjeszgetni a városban, hogy mi együtt vagyunk. Mondtam neki, hogy ez nem így van, erre elment külföldre dolgozni, továbbra is azt fújta, hogy mi már pedig együtt vagyunk, mert ő eldöntötte. Mondtam neki, hogy Úristen, nem. És kiosztottam, ezek után több embert is ellenem fordított, a legjobb barátomat még aznap! Mindenfélét összehazudott neki, és azóta sem beszél velem. Letiltottam a srác ÖSSZES profiljàt(van neki vagy 10), erre elkezdett telefonon zaklatni, kétszer vettem fel, kétszer küldtem el a francba, majd letiltottam a szàmàt is. Azóta félév telt el, de még mindig zaklat, ismerőseimen keresztül kezdett el zaklani engem pár hete, nekik irkál, hogy én ilyen-olyan vagyok, meg én akadjak le róla (engem eddig se érdekelt mi van vele, mint írtam minden profilja le van nekem tiltva, ő zaklat ENGEM), most meg már sms-ben is elkezdett gúnyolódó üzeneteket küldeni bérelt számról. Ezek mellett pedig mindenféle fb csoportban rólam irkál posztokat, hogy én "mekkora egy csicska, agybeteg, kur va" vagyok. Ez a fickó szó szerint elmebeteg, nem emberek közé való. Papírja van róla, hogy abnormàlis. Már még az eddigi városomból is elköltöztem, nem miatta, de valahol az is frusztrált, hogy nehogy házhoz jöjjön(sok ember ismer a városban, simán kiderítette volna hol lakom).

Hogy szabaduljak meg tőle??? Már lassan hét hónapja zaklat!!!

Azt ne írjàtok, hogy jelentsem fel, mert a rendőrség leszarja, utána kérdeztem.


2022. jún. 30. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, én féléve nem válaszolok neki! Akármit üzenget ismerősökön keresztül nem üzenek neki vissza semmit.
2022. jún. 30. 17:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
keresel egy megfelelő embert aki ad neki nyakrapuszit , erőszak néha a megoldás
2022. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A rendörségnek ÍRÁSBAN kell feljelentést tenni, akkor kötelesek lépi! A szóbeli érdeklödés semmit nem jelent.
2022. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincsenek megfelelő bizonyítékaim, ennek hiányában nem foglalkoznak velem.

-Bérelt számról irkál, azt nem tudják bemérni.

-Kamu profilokból irkàl az ismerőseimnek, és úgy üzenget nekem.

-Név nélkül írogat rólam posztokat, de aki ismer tudja, hogy rólam van szó, csak ki vannak forgatva a dolgok, és úgy vagyok beállítva, mint aki megszökött a dilihàzból.

A rendőrség holmi kamu profilokkal, meg idióta posztokkal nem fog foglalkozni.

2022. jún. 30. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

3-asnak igaza van, rendőrségi feljelentés kell.


"A rendőrség holmi kamu profilokkal, meg idióta posztokkal nem fog foglalkozni." - honnan tudod? Próbáltad? Van bármilyen tapasztalatod a rendőrségi eljárással kapcsolatban?

2022. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van, igen. Barátnőm kétszázezres telefonját elloptàk, és nem csinált semmit a rendőrség.

Másik baràtnőmet megverte egy roma pasi, akit szinte alig ismert, felvették, hogy 8 napon belül gyógyuló, és semmi nem lett abból sem. Egy pénzbírsàgot nem kapott a pasi. Ezek jóval komolyabb dolgok, mégsem lett semmi.

2022. jún. 30. 18:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyapàmat megütötték, kihoztàk, hogy a pasi aki ütött többszörösen büntetett, és nem lett semmi. Az se kapott egy pénzbírsàgot sem.

Nagymamàm telefonjàt elloptàk az irataival együtt (kifosztàs történt, mert egy olyan emberről beszélünk, aki akkor magànàl sem volt), ott se lett nagyon semmi.

Akkor valószínűleg fognak foglalkozni ilyenekkel, ami ezekhez képest 0. Szerintem sem. A magyar rendőrség egy nagy darab 0, ennyi. Oké, fogjuk rá, kevesen vannak, meg stb. De ez engem nem érdekel, ez az én problémàmat nem oldja meg.

2022. jún. 30. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Az SMS-es kérdésedbe is írtam. Jelentsd fel.
2022. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Akkor fordulj a nyilvánossághoz, sorolj fel mindent, ugyanis k.rvára nincs rendben, hogy ebben az országban büntetlenül marad szinte minden bűncselekmény. Én nagyon utálom ezt, nem azért fizetem az adót, hogy a rendőrség ne végezze a munkáját az én pénzemből. Én egyszer próbáltam kihívni őket, mert apám szarrávert engem és anyát, azt a választ kaptam, hogy próbáljuk meg egymás közt megoldani a problémát, jó? Fiatal voltam, le tudtak rázni ennyivel. Ma már nem tudnának, ha szarakodna velem valaki, a falig is elmennék, hogy lecsukassam a szarházit.
2022. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!