Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek akik Budapest belváros...

Emberek akik Budapest belvárosában nőttek fel, milyen volt? 20F

Figyelt kérdés

Én Kispest kertvárosában, Wekerletelepen nőttem fel ami egy elég nyugalmas környék, de közel van a belvároshoz.

Mindig érdekelt maga a belvárosi feeling, hogy milyen ott lakni.

Esetleg olyan fiatalok akik a belvárosban nőttek fel, oda jártak iskolába stb. milyen érzés ott élni hosszútávon? Idővel meguntátok, inkább vágytatok volna egy csendesebb környékre? Mik a negatívumok és pozitívumok?


2023. jan. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Wekerlén csak levegőt szabad venni, azt is csak halkan:)
2023. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sz*r
2023. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%
Még mindig Budapesten vagyok és még mindig nő két centit
2023. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Vendégségben voltam több napig a Ráday utcában. Éjjel nem tudtam aludni a részeg emberek és buliból hazatérő emberektől. Sírás kiabálás, verekedés, volt, hogy kukákat borogattak. Visszhangzik az egész utca.

Biztos megszokja aki odaszületett. Nem laknék ott.

2023. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
En csak 5-6 evet laktam belvarosba de pont a 16-20 as eveim kornyeken. A zold reszeket jobban kedvelem mint a betondzsungelt. Inkabb kiulos vagyok mint beulos. Sokszor volt kotekedes meg balhe is ejszakankent, az utcak, aluljarok, buszok meg hugyszaguak. Nekem jobb miota elkoltoztem. Igyis ottvagyok 30p alatt zuglobol es legalabb csendes, jobb a levego es nem kell allandoan a hatam moge nezni.
2023. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon jó :) Hiányzik is a belváros, de nem tudok ott albit megfizetni :D De így is bejutok hamar.


Minden nagyon közel van, mindenhonnan hamar hazaértem. Buliból is, nekem sosem kellett az első buszt megvárnom meg ilyenek, 6-os villamos ment éjjel is, azzal hazamentem bármikor az éjszaka folyamán. A barátaimnak akik messzebb laktak nem mindig volt kedvük sokáig maradni vagy csak összefutni rövid időre, mert nekik ugye hosszú volt az út, ez zavart engem de ma már megértem, mert én is kijjebb költöztem. Még a Wolt meg a Foodpanda előtt elsétáltam a gyorsétterembe és hazavittem a kaját, nem hűlt ki, nem is kellett ugye plusz díjat fizetni és kényelmesen az ágyamban tudtam megenni sorozat nézés közben. Kicsit zajos volt éjszaka de engem legtöbbször nem zavart, de amióta csendesebb környéken lakom elszoktam tőle és amikor a szüleimnél alszom akkor tud zavarni. Én nem egy rossz környéken laktam szerencsére úgyhogy nem is volt veszélyes. Rossz szagot nem éreztem de lehet csak mert hozzá voltam szokva hiszen születésem óta belvárosi voltam.


Egyszóval én imááádom :) Kálvin tér közelében laktam egyébként. Most onnan pár metrómegállónyira lakom.

2023. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!