Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nőket zavarja az ismerked...

Ha a nőket zavarja az ismerkedésnél hogy egy férfi a szüleivel lakik, akkor ők miért nem hoznak házat a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 18:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
41%
nekem lakátom
2022. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
33%
8, Hú de nagy poén. Elírtam egy betűt. Aztaqva de vicces. Besz4rás.
2022. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%
Nekem, férfiként ugyan házam nincs, csak lakásom van, de annak a nőnek akit beengednék az életembe, ha nincs lakása, legalább az én lakásom értékének a felével rendelkeznie kell pénzben. Különben nincs miről beszélnünk! Az én lakásomba biztos hogy nem fogja betenni a seggét egy nincstelen nő, aki ingyen albit keres.
2022. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
Micsoda válaszok:)
2022. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%

Azért jobb esetben az embernek a párja nem "élősködő parazita aki beköltözik nincstelenül a kis lakásomba" hanem olyan ember akibe érdemes invesztálni, közös jövőt lehet vele tervezni, nem?


Függetlenül a vagyonosságtól.

2022. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
84%
Nemcsoda, hogy egyesek még mindig egyedül vannak.
2022. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, hogy ketté kell választani a dolgokat.


Lehet azzal jönni, hogy mai fiatalnak mennyire nehéz ingatlanhoz jutni, de ettől még egy szüleivel élő felnőtt ember nem lesz vonzó ajánlat egy nő számára.


És hogyan tervezzen valakivel, akivel annyi a kilátás, hogy otthon élnek a szülőkkel?


Vagy pont volt egy kérdés ahol az otthon élő felnőtt gyerek anyja folyton mindent is kérdezgetve próbál kommunikálni a gyerekével. Most ha a párjával élnek ott akkor majd anyuka ott is folyton kérdezősködik majd, mit csináltok, merre voltatok, mentek-e valamerre, mehetek-e veletek.

2022. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
4%
#17 és olyannak hogy tervezzen az ember aki a fele fizetését albérletre költi? a felvázolt a problémával se az a baj, hogy otthon él a szüleivel, hanem az, hogy egy fogyatékos aki nem tud beszélgetni.
2022. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
14%

"Azért jobb esetben az embernek a párja nem "élősködő parazita aki beköltözik nincstelenül a kis lakásomba" hanem olyan ember akibe érdemes invesztálni, közös jövőt lehet vele tervezni, nem?



Függetlenül a vagyonosságtól."



De ez a kijelentésed legfeljebb a nőkre igaz, hát nem érted! Ja és ahogy előbb is olvastad, néhányan még nekik sem nézik el!

2022. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%

"És hogyan tervezzen valakivel, akivel annyi a kilátás, hogy otthon élnek a szülőkkel?"


Miért lenne az az alapértelmezett, hogy odaköltözik hozzá? Mert most úgy csinálsz mintha kötelező lenne odaköltöznie ahol a férfi lakik. Pont ezekre a prekoncepciókra akar rávilágítani a kérdés amit most nem tudatosan de te is kimondtál, tehát mintha elvárás hogy a férfinak legyen minden aztán az meg természetes hogy a nő megy majd oda az mindegy hogy neki sincs semmije.

Ki lehet venni egy közös albérletet ha egyik félnek sincs saját lakása. Amíg megvan a másikban az ambíció hogy önálló közös életet éljenek, dolgozik addig nem igazán értem miért az a kérdés hogy előtte hol élt meg miért.

2022. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!