Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nőket zavarja az ismerked...

Ha a nőket zavarja az ismerkedésnél hogy egy férfi a szüleivel lakik, akkor ők miért nem hoznak házat a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Ház nélküli a ház nélkülivel, a házzal rendelkező meg a házzal rendelkezővel és a probléma meg is van oldva!
2022. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Azokat a nőket is zavarja, akik hoznak házat a kapcsolatba.
2022. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Hát képzeld el, nálunk mindketten hoztunk saját ingatlant a kapcsolatba. Na most akkor mi van? Engem nem lehet szidni, hogy mocskos szemét ingyenélő, szegény férfiak elé irreális elvárásokat támasztó r.banc vagyok?

Nagyon savanyú valakinek a szőlő úgy látszik.

2022. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
26%
Mert nem mindenki dúsgazdag, hogy csakúgy házat vegyen a semmiből, azért.
2022. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Mert nem akarnak mamahotel II lenni.
2022. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem az zavarja őket, hogy nincs háza, hanem hogy ennyi idősen nincs igénye a férfinak arra (gondolom te vagy a 30 feletti tag, akiknek már sok kérdése van erről), hogy ne a szüleivel éljen, érzik, hogy itt valami gáz van a férfival, még az is jobban tetszene nekik, ha az lakótársakkal, haverokkal együtt élne, amivel anyagilag nem jár rosszabbul, mint ha a szüleivel él (kivéve, ha nem sül le a bőr a képéről és a szülei fizetnek mindent, a férfi saját fizetése meg mind magára megy el).
2022. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

Nekem van hátam, de nem viszem a kapcsolatba. Nem kell egy ház nélküli, aki beteszi az én házamba a csupasz pitsáját és a ház urának képzeli magát. Utána meg alig tudom kibaxni majd.

Maradjon a jó édes anyjával.

2022. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
nekem is van hátam!
2022. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%
Manapság ha nem örököl az ember egy fiatal egyedülálló férfinak vagy nőnek nincs sok esélye saját lakásra. Úgyhogy hiába az elvárások, nem biztos hogy találnak olyan partnert aki ezüstkanállal a szájában született.
2022. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

Mivel előbb vagy utóbb szeretnének kettesben lenni. Ha a nőnek sincs lakása, netán ő is a szüleivel él, ez bizony probléma. Ettől beugrik néhány fiatalkori emlékem, nem túl kellemesek...

N

2022. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!