Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vagy a legbüszkébb az...

Mire vagy a legbüszkébb az életedben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 16. 19:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Karrier, autó
2022. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Semmire.
2022. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hans Pötterman ***** válasza:
64%
Arra hogy már 4 éve el tud viselni ugyanaz a nő 😅
2022. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%
hogy pozitív tudok maradni, ebben az elcseszett, negatív emberektől hemzsegő országban.
2022. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy az elsöprő többséggel ellentétben se nem iszom se nem cigizem, és sose voltam részeg, pedig már 26 éves vagyok. :D
2022. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Hogy nem egészen 18 évesen elsőre sikerült, elég jó pontszámmal, az angol C1. Meg azért arra is, hogy 22 éves korom ellenére én sem voltam még részeg sosem, illetve nem is cigiztem még. Egyiken sem terveznék változtatni.
2022. dec. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%

Arra, hogy nemhogy nem buktam meg emelt magyar érettségin, már az írásbelin, ahogy a tanárom sejtette és próbált lebeszélni, hanem 74% lett.

Arra, hogy magyar-matek tanárin vagyok, úgy, hogy a volt kollégiumi csoportvezetőm le akaet beszélni bármilyen olyan szakról, amin van matek, mondván, örüljek, ha alig kettes lesz a közép érettségim, tuti nem menne egy matekos szak. Nos, közép érettségi 95% százalék, matekos tárgyaim átlaga egyetemen, így első félévben 4,6....

Arra, hogy a szociális életem immáron létezik, nem nyugtatom azzak magam, hogy introvertált vagyok, holott csak szorongtam mások közelében.

Arra, hogy nem kötöttem fel magam a családi hátterem ellenére. (Alkohoista, majd nem törődöm apa, túlkontrolláló, manipulatív anya, csak így röviden)

Arra, hogy már évek óta nem kap el a hányinger attól, ha tükörbe kell néznem.

2022. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindig büszke vagyok magamra, amikor kiállok magamért.
2022. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja, és arra is, hogy becsületes vagyok annyira, hogy természetes, hogy szólok, ha a javamra tévednek a pénztárnál.
2022. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!