Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz gyakorizni?...

Szerintetek gáz gyakorizni? Ti bevalljátok a barátaitoknak/ismerőseiteknek, hogy gyakoriztok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 23:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
96%
Nincs barátom, nem nagyon érdekel senkit sem. Egyedülálló vagyok. Gáz, mert értelmesebb, tartalmasabb t3evékenységet is végezhetnék.
2022. okt. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%
Engem kiröhögött az ismerősöm és még annyit fűzött hozzá , hogy ott mindig csak ugyanazok az idióták írogatnak minden kérdésre :D
2022. okt. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 NTBS ***** válasza:
95%
Nem. Nem jött még szóba.
2022. okt. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ milyen az ember kedve.
2022. okt. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
67%

Így múlik el egy emberi élet.

Ahelyett, hogy élnétek ti is....

Más embernek 500 év kevés lenne, annyi mindent megél az életében.

Utazgat, a hobbija, család, rokonok, kötelességei....

A gáz az, amikor itt valaki valakinek képzeli magát, és olyan stílusban is fejti ezt ki.

Magamfajta nagy senkik járnak ide, életképtelen emberek.

Néha csak röhögök, amikor kitalált emberek mögé állnak be itt sokan.

2022. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

"Gáz, mert értelmesebb, tartalmasabb t3evékenységet is végezhetnék."

például?

szerintem ha szelektálsz a kérdések közt, és az érdekesebbeken, pl. emberi helyzetek, tudományos kérdések, stb. alaposabban elgondolkozol, kifejezetten fejlesztő hatású tud lenni

2022. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
95%
26 Sajnos ez egyre kevésbé igaz az oldalra. Sokkal több színvonalas válaszra emlékszem régebbről. Kifejtett gondolatok a legkülönfélébb témákban. Eltűnőben vannak az ilyen intelligens emberek innen.
2022. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#26


Pont ez az, hogy nagyjából semmi fejlesztő hatása nincsen egy-egy témának. A legtöbb esetben simán csak "ki guglizik jobban" helyzet van, aztán mennek a következő kérdésre, vitatkozik, ami általában átmegy anyázásba, majd megy tovább a követező kérdésre.


1000-ből 1 eset az amikor érdemi vitát lehet folytatni, cserébe sokkal nagyobb eséllyel futsz bele felesleges szócséplésbe ahol ha Nobel díjas tudományos előadást tartasz, a kérdező/válaszoló úgyis meg lesz győződve a maga igazáról és zéró jellemfejlődés lesz nála.

2022. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Persze tudom itt mindenki csak és kizárólag tudományos jellegű kutatómunka miatt és a saját jellemfejlődése érdekében gyakorizik.


De legyünk egyszer őszinték magunkhoz, a többségnek ez csak céltalan időtöltés, ami közben lehet jól érzi magát, telik az idő. Ha azt nézem, hogy nézek egész nap sorozatot játszok gépen vagy gyakorizok egész nap akkor úgy egálban vannak.


Viszont ha azt nézem, hogy mellette létezik olyan, hogy VALÓ ÉLET akkor ahhoz képest csak erős időpazarlás az oldal aktív használata.

2022. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Vannak felhasználók az oldalon, akik ide menekülnek a való élet elől és irreálisan sok időt töltenek itt. Én is közéjük tartozom, mert máshol nincs kivel beszélnem.
2022. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!