Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz gyakorizni?...

Szerintetek gáz gyakorizni? Ti bevalljátok a barátaitoknak/ismerőseiteknek, hogy gyakoriztok?

Figyelt kérdés
2022. okt. 27. 23:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tróger dolog, a buszon úgy szoktam csinálni, h lehetőleg ne lássák a képernyőmet. Ez az én bűnös szenvedélyem.
2022. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
65%

"kiváló hely közvéleményt kutatni"


Hát mondjuk arra pont nem jó, egyszerűen azért, mert igazából nincsen értékelhető felhasználóbázisa.


Az a nem sok ember, aki meg aktívan használja, mindenre jó, csak arra nem, hogy reprezentálja a valódi életet. Mert nincs több ezres felhasználóbázis, elég megnézni hány ismétlődő kérdés van ugyanattól a pár kamu kérdezőtől.


Egyszer csináltam egy kimutatást, hogy a 30 napos listában a top 10 kérdező tette fel a kérdések 25%-át és a top 30 a kérdések több mint felét.


Tehát nagyrészt abból áll az oldal, hogy pár ember kérdéseket ír ki pár másik meg válaszolgat rá :D

2022. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, én nem vallom be. Hosszú heteket, hónapokat csesztem el vele. És igazából semmi foganata nincs.


Csak külföldön merem böngészni nyilvánosan. :D

2022. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%
Honnan képzeled tudni, 12-es, hogy kik tettél fel a kérdéseket, mikor a túlnyomó többség, köztük te is, anonim. És ugyebár név nélkül te is akármit összeírhatsz.
2022. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

10-es!

Híjnye az anyját!

Eddig is tudtam hogy vannak beteg állatok ezen az oldalon.

2022. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

6-os és 11-es válaszolók nézeteit osztom. Én is gáznak tartom a gyakorizást. Még gázabbnak azt a temérdek időt, amit elpazaroltam itt és azokat a felesleges idegeskedéseket, amikor itt összevesztem emberekkel. Mégsem tudok leállni, függő vagyok. Próbáltam abbahagyni, de az a baj, hogy nem pótolja semmi. A rendes közösségi oldalaimra nem mernék olyanokat írkálni, mint ide, a kamuprofilok meg hamar lebuknak. Ez a legnagyobb magyar anonim fórum.

Az angol nyelvűek közül ott a quora, de annak kezelőfelületét nem bírom elviselni. Itt megszoktam, hogy kategóriákra lebontva és időrendben vannak a kérdések, ott meg minden össze-vissza, tiszta káosz az egész.

Ott van még a német nyelvű gutefrage, ami jóval letisztultabb, viszont gyenge a nyelvtudásom hozzá, hogy németül írkáljak.

Ha egyáltalán nem írkálnék sehol, akkor senkivel sem tudnék beszélni, mivel barátaim már évek óta nincsenek.

2022. okt. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%

"Honnan képzeled tudni, 12-es, hogy kik tettél fel a kérdéseket"


Mondjuk onnan, hogy nem vagyok hülye, és nyilván feltűnik amikor gyanúsan megszaporodik egy-egy kérdés.


Mint ahogy másnak is feltűnik aki az oldalt használja.


Nem ok nélkül vannak a gyakorit használók körében olyan ismert becenevek, mint munkaügyis kérdező, Balázska, Rébuszos. Vagy ott volt régebben a Wartburgos kérdező vagy a 50-100 állásinterjús jogász-prostituált csaj.


Ezen nincs mit lepontozni... ;)

2022. okt. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
85%

Illetve továbbra is le lehet pontozni, de ezen az oldalon véleménykutatás körülbelül olyan mint véleménykutatás egy vidéki kocsmában.


Elég megnézni a pontozásokat, szavazásokat. Átlag pár 10 szavazattal ki is fullad a dolog, a válaszokban is 1-2-3 oldal után már csak ugyanaz az 1-2 válaszoló vitázik a kérdezővel.


Ehhez képest egy Facebook posztra érkezik több száz lájk, vagy több 100 komment.

2022. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Kis statisztika 30 napos lista alapján:


500 felhasználóból:

180 nem kérdezett

320 feltett legalább 1 kérdést


320 ember összesen 4200 kérdést tett fel.


A TOP 5 kérdező összesen 700 kérdést tett fel, ez ~15% azaz minden hatodik.

A TOP 30 kérdező 2100 kérdést tett fel, azaz a kérdések 50%-át.


Azért ez sokat elmond... :D


Érdekesség:


Van olyan akinek csak az értékelésekből van -400 pontja, magyarul az a hobbija, hogy mindenkit lepontoz...

2022. okt. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én titkolom, mert elég rossz a megítélése, hogy lúzerek fóruma. Egyedül a feleségem tudja, hogy sűrűn feljárogatok.
2022. okt. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!