Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha együtt utaznátok a repülőn...

Ha együtt utaznátok a repülőn egy családdal és a kisgyerek anyja megkérne titeket, hogy engedjétek meg, hogy a gyerek odaüljön az ablakhoz, akkor átadnátok a helyet?

Figyelt kérdés

Nem történt meg velem, de olvastam egy story-t, hogy az illető nem állt fel és a gyerek anyja kiakadt.


(Ő és a család nem ismerték egymást)


2022. okt. 16. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Adott helyzetben nem azért fizettem többet az ablak melletti helyért, hogy átengedjem (nyilván ingyen) bárkinek. Anyukának is lett volna lehetősége ablak melletti helyet foglalni.
2022. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Jól írja az #1.
2022. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ketfele ember van, akik azt hiszik, nekik mindent szabad es mindehez joguk van: a szulo es a kutyas ember.


Ha fizet, atadom a helyem.

2022. okt. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem az egész útra, csak mondjuk amíg fel-vagy leszáll a gép.


(Én sem adtam volna át)

2022. okt. 16. 17:28
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem, sokat utazok , már sokszor megkértek hogy üljek át vagy cseréljek helyet, nem feltétlen családok, volt már házaspár is. Nem fogok azért középső ülésben szenvedni, vagy hátra ülni a mosdóhoz a 8 órás úton csak azért hogy ők együtt legyenek. Előre kellettt volna gondolkodni. Így jártak
2022. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnám át idegennek, de bármelyik ismerősnek simán.
2022. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

15 éve, amikor még az online becsekkolás nem létezett, és gyakorlatilag a szerencsén múlt, hogy hova szólt a jegyed, akkoriban volt, hogy átadtam. Szépen kértek, szimpik voltak, akkor igen. De olyan is történt, hogy valaki nem kért, hanem helyből elkezdett pampogni, hogy az ő jegye szól oda, na őt simán lerendeztem azzal, hogy szóljon a légikisérőnek. (Nem szólt, mert tudta, hogy nincs igaza.)

Ma viszont már előre kiválaszthatod az ülést, úgyhogy ne kavarjon senki.

2022. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
de csak pénzért, nem?
2022. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%

Hát ha lány lennék, akkor a kisfiút de még a kislányt is az ölembe engedném, hogy együtt nézzük a le/felszállást.

Ha fiú vagyok és nem érdekel a le/felszállása a gépnek akkor simán oda engedném az ablakhoz a kisfiút/lányt.

Viszont ha érdekel a fiúlétemre a le/felszállás akkor mondanám az anyukának a gyerekkel nem foglalkozva, hogy szeretném látni a le/felszállást és megköszönném a megértését!


Ha hőbörögne, durcázna, flegmázna akkor oda szólnék erélyesebben, hogy nyugodjon le, ne gyerekeskedjen!! Ha felkapja a vizet ezen akkor az arcába mennék és azt mondanám neki suttogva, hogy csak ő hallja, hogy kussolj el gyorsan mert kirángatlak a hajadnál fogva a WC -be és szétbaS7lak.

2022. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

logikusan hogyha én voltam olyan ügyes, hogy kiválasztottam a megfelelő elhelyezkedést és árkategóriát a foglaláskor, akkor anyuci-apuci is képes ugyanezt megcsinálni... azért veszek az ablak mellé jegyet, mert én is nézni akarom a felszállást amúgy. szeretem nézni, oké? ha te is nézni akarod, vegyél magadnak ablakos jegyet.

néhány anya olyan erősen vajúdik, hogy a férje agya is kifolyik mire megvan a gyerek...

2022. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!