Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzhető le a kapunyitá...

Hogyan győzhető le a kapunyitási pánik?

Figyelt kérdés
Főként ismerkedés terén.

2022. aug. 21. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ilyesmi nálam maximum akkor van ha nem találom a kulcsom.
2022. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, mostmár jobb.
2022. aug. 21. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nalátod🤷‍♂️ A kulcsnak mindig legyen egy rendszeresített helye, úgy nem lehet baj.
2022. aug. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem az szokott sokszor segíteni hogy káromkodok egyet, és az ad elég lendületet hogy elinduljak csinálni azt amit kell.
2022. aug. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg azzal a gondolattal, hogy ha nyitsz, nem veszíthetsz semmit. Csak nyerhetsz. Nem azzal kell kezdeni, hogy rögtön házastársat keresel, hanem egyszerűen jó társaságot, ahol adsz és kapsz. Ha egy estét jó beszélgetés lesz csak belőle, az is szuper. Ha több, akkor meg az. Ha elutasítanak: tapasztalat. Te is el fogsz másokat utasítani, ha arról van szó.


Ha nem nyitsz, akkor egyrészt ugyanott vagy, másrészt telik az idő, harmadrészt egyre kevesebb lesz az önbizalmad.

2022. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
#5 Amit írsz az elmélet, hogy nem veszíthetsz semmit. A gyakorlatban meg ha folyamatosan elutasítanak/megaláznak/ignorálnak, sokkal jobban leépül az önbizalmad, plusz depressziós leszel és hasonlók. Hidd el, tudom miről beszélek, tapasztalat.
2022. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os, oké, bátortalanítsd el a kérdezőt.... hasznos válasz...


Sajnálom, hogy neked nem sikerült, de nyilvánvalóan nem azért, mert nyitottál! Hanem mert valami nem volt megfelelő a módszeredben/személyiségedben. Azt kéne megkeresni, hogy neked miért nem sikerült, de attól még másnak lehet más életútja, nem gondolod?


Azt hiszed, engem sosem utasítottak el? Nem tört a szívem? Dehogynem, és én is elutasítottam másokat. Így megy ez. Hála a jó égnek, hogy az embernek nem hullik minden az ölébe, na az lenne a gáz, ha jobban belegondolsz! Aztán láss csudát, mégis lett házastársam, családom. És nem bánom az elmúlt randikat, kapcsolatokat, se a többet, se a kevesebbet.

2022. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Kapunyitási?

Olyan is van?

Én eddig csak kapuzárási pánikról hallottam.

2022. aug. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!