Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire rossz valakitő...

Tényleg ennyire rossz valakitől első beszélgetéskor megkérdezni bejelölhetem-e Facebookon?

Figyelt kérdés
Szinte kiakadt látszott rajta és annyit mondott csak hogy minek, nem. Tényleg ilyen rossz kérdés ez?
2022. júl. 28. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha ronda férfi vagy és teljesen lejön egy csajnak, hogy a dugás reményében akarod bejelölni, akkor naná hogy kiakad!
2022. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen jellegű dolog, egy egyszerű kis minimális beszélgetés után egy sima munkatárssal
2022. júl. 28. 15:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura.
2022. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Mármint a reakciója, szerintem semmi nem volt a kérdésben, persze kontextus függő.
2022. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem munkatársak kérdés és beszélgetés nélkül bejelölnek. Én meg nem húzom fel rajta az orromat.
2022. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fura a kérdése. Mert: nem bizti, hogy egyből pajtiik is lettetek. Ha vakami gond van, akkor a Messengeren is tudtok értekezni, nem kell ehhez Fb.-s kapcsolat. Lehet, hogy a magánéletét nem akarja neked (jobban) kitárni. Lehet alapból nem szereti a virtuális kapcsolatokat. lehet nem lenne közös téma-érdeklődési terület köztetek, akkor meg valóban: minek?


Nekem volt egy időszakom, amikor bejelöltük egymást a munkatársakkal (persze nem minddel), majd rájöttem, hogy minek? Nincs nagy értelme.

2022. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen!
2022. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!