Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak félelmeitek hogy...

Vannak félelmeitek hogy elveszítitek az állásotokat?

Figyelt kérdés
Az egyre nagyobb infláció, romló pénzügyi helyzet, gyenge forint, háború, vírus miatt?
2022. ápr. 8. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem elveszítettem hanem felmondtam. pont nem érdekel🙂
2022. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerencsére stabil állásom van, nem félek az elvesztésétől.
2022. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én egy év alatt 3 munkahelyet hagytam ott...most jöttem rá hogy valami olyant keresek/tanulok ami tetszik is valamennyire. Szóval k..ára nem sőt örülök hogy megszabadultam tőlük (gyári fos melókra kell gondolni).
2022. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert IT területen dolgozom és akkor is szükség lesz a cégre és a munkámra, ha 5000 Ft lesz egy kg kenyér.
2022. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Félek...fontos a munkahelyem és a biztos bevétel!
2022. ápr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg olyan helyzetben vagyok, hogy azon gondolkodom, hogy felmondok, mert nincs értelme folytatni. Viszont félek a következményeitől: meddig nem találok munkát, hol fogok találni? Van egy alapbetegségem, ami korlátoz is, hogy nem mindent vállalhatok be.

Olyan a munkahelyi probléma, hogy azt sem bánnám, ha elveszíteném ezt a munkát.

2022. ápr. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A vilag talan masodik legregibb szakmajaban dolgoztam 15 evet, es egy honapja mondtam fel. Pedig onnan mehettem volna nyugdijba.

Munkahely meg van. De tobbnyire szakiranyut keresnek.

2022. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ráadásul reális. Úgy néz ki a helyzet a munkahelyemen, hogy pár hónap, de lehet, hogy pár hét és vége. Már mondogatják, hogy hatalmas leépítések lesznek, meg már vannak is lehet, hogy teljesen bezárják. Műszaki végzettségem van, sok év tapasztalattal, de a francnak sincs kedve új munkát keresni, itt jól éreztem magam, viszonylag a fizetés is jó. Nyilván találok majd munkát, de szeretek itt dolgozni.
2022. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!